پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۶

تاکید پوستین دوز در پیوستن پارس خودرو به طراحی مهندسی

سایپانیوز: مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت: شرکت پارس خودرو در حوزه تحقیق و توسعه و طراحی مهندسی همگام با گروه خودروسازی سایپا حرکت خواهد کرد.

به گزارش سایپانیوز مهندس نعمت الله پوستین دوز در مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت پارس خودرو اظهار داشت: شرکت پارس خودرو شرکتی است که ظرفیتهای بالایی دارد که نام و برند آن توسط کارکنان زنده است و امیدواریم روند پیشرفت این شرکت در مجموعه های مدیریتی پیش برود.
وی افزود: سال گذشته سال فروش وخدمات پس از فروش بود و با همکاری کلیه مجموعه ها و مدیران توانستیم کارت نارنجی را عملیاتی کنیم و این مسیر خدمت رسانی به مشتریان که شرکای اصلی ما هستند و بقا و دوام ما با آن هاست آغاز شده است.
وی یادآور شد: افتتاح شرکت های سایپا کاشان ، سایپا خمین و سایپا شمال در راستای ظرفیت سازی انجام شده و در کنار آن خرید سهام شرکت رنوپارس که شریک تجاری پارس خودرو است نیز با هدف ایجاد کسب و کار در حوزه تولید خودروهای رنو صورت گرفته است.
پوستین دوز افزود: قصد داریم امسال با همکاری این شرکت تجاری معروف کارها را پیش ببریم و از ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم.
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: در سال تحقیق و توسعه و طراحی مهندسی، شرکت پارس خودرو نیز باید بتواند محصولات خوب ومتنوع طراحی کند و به این مسیر بپیوندد.
پوستین دوز در خاتمه اظهار داشت: مهندس مدنی مدیر عامل جدید پارس خودرو آشنا به زنجیره تامین، شرکت پارس خودرو و تولید ظرفیت ها وتوانمندی های این شرکت است و امیدواریم با همکاری همه همکاران سرمنشا تحول در افزایش سهم بازار و تنوع محصول باشد.
بر اساس این گزارش مهندس سعید مدنی مدیر عامل جدید شرکت پارس خودرو نیز ضمن قدردانی و تشکر از حسن اعتماد مهندس پوستین دوز بیان کرد: شرکت پارس خودرو در طول تاریخ به عنوان یک شرکت خودروساز ویژه معروف بوده و با داشتن یک سازمان مهندسی قوی و ساختاری مناسب با استانداردهای جهانی توانایی تولید خودروهای لوکس را دارد.
وی افزود: کشور ما دارای ظرفیت های اقتصادی بسیار بالایی است و ما باید تلاش کنیم تا ظرفیت تولید خودرو را در ایران به چند برابر عدد فعلی برسانیم.
مدنی افزود: با ایجاد روحیه خدمت و تلاش برای دستیابی به بالاترین سطوح کیفی تلاش می کنیم انگیزه های استراتژیک را میان کارکنان افزایش دهیم و در این مسیر نیازمند ایجاد زیر ساخت های مالی و سیستمی هستیم.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1008
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما