یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۰

معرفی جدیدترین خودرو سواری با برند سوزوکی

درراستای توسعه همکاری های گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت سوزوکی ، جدید ترین محصول سواری این شرکت به منظور پاسخگویی به نیاز روافزون مشتریان ایرانی در خرداد ماه سال جاری معرفی می شود .

به گزارش ایکو پرس ، مهندس میر جواد سلیمانی قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در کیفیت و توسعه محصول با بیان این مطلب گفت : توسعه همکاری های ایران خودرو و سوزوکی پس از آن که بازار فروش گراند ویتارا در ایران با اقبال خوبی مواجه شد اینک ابعاد تازه تری به خود گرفته و محصول سواری در کلاس های مختلف از سوی ایران خودرو برای تنوع بخشی در سبد محصولات در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: این خودرو جدید سواری با برند سوزوکی مدل سال ۲۰۱۰ اروپا دارای استاندارد زیست محیطی یورو ۵ است و براساس توافقات صورت گرفته قرار است در مرحله اول یک هزار دستگاه از این خودرو به صورت سی بی یو عرضه شود.

مهندس سلیمانی تصریح کرد: شرکت ایساکو نیز برای تجهیز نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش درمورد قطعات یدکی و آموزش فنی تمهیدات لازم را تدارک دیده است .

وی افزود: بررسی کارشناسی روی این مدل سواری با برند سوزوکی از جهت میزان استقبال مشتریان از این خودرو صورت گرفته و از موقعیت خوبی در بازار خودروی ایران برخوردار خواهد شد .

قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو تاکید کرد: شرکت طرف قرار داد ما قول مساعدی داده است تا در زمینه انتقال تجربیات خود به ایران خودرو در مورد این خودرو نهایت همکاری را داشته باشد و تاکنون همکاری های بسیار خوبی داشته است .

وی تصریح کرد : شرکت سوزوکی می تواند یک شرکت مطمئن خارجی برای همکاری با ایران خودرو باشد و بی تردید زمینه های بیشتری از یک همکاری دراز مدت وجود دارد.

مهندس سلیمانی خاطر نشان ساخت : احتمال می رود با توجه به تجارب ایران خودرو خراسان در تولید گراندویتارا این شرکت برای این خودرو جدید نیز ایفای نقش کند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1102
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما