سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۲

دستگیری ۱۱۱۵ قاچاقچی در البرز و تهران

اکبرشاهی عنوان کرد: ابزارهای دریافت ماهواره از دیگر کشفیات بوده که در این مدت ۲۱ هزار دستگاه دریافت ماهواره قاچاق کشف و ضبط شده است.

مهر: فرمانده نیروی انتظامی استان تهران و البرز گفت: از ابتدای سال ۹۰ و در آغاز ماههای سال با تلاشهای سربازان امام زمان تعداد هزار و ۱۱۵ نفر از سوداگران مرگ و قاچاقچیان کالا توسط نیروی انتظامی دستگیر شده اند.

سردار علیرضا اکبرشاهی در کنفرانس خبری مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با انجام عملیات اطلاعاتی از حمل مقدار دو تن مواد مخدر اعم از تریاک، هروئین، شیشه و حشیش اطلاع یافتیم و بدین ترتیب با کشف و ضبط محموله، ۱۴ باند که در تولید و توزیع آن نقش داشتند متلاشی شدند و ۲۵ نفر دستگیر شدند.

وی افزود: در بحث مبارزه با قاچاق کالا ۱۰ قلم کالای قاچاق کشف شده و از جمله آن ۱۶۳ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت به ارزش ۸ میلیارد ریال کشف شده و در همین راستا ۶۰ خودرو توقیف، ۳۰ قبضه سلاح کشف و یک دستگاه خودرو مجهز به اگزوز دودزا که دود فراوانی ایجاد می کند و مانع پیگیری پلیس می شود از متخلفان کشف و ضبط شده است.

اکبرشاهی عنوان کرد: ابزارهای دریافت ماهواره از دیگر کشفیات بوده که در این مدت ۲۱ هزار دستگاه دریافت ماهواره قاچاق کشف و ضبط شده است.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر در استان البرز در پایان گفت: این کشفیات ذخیره از تلاشهای همه زحمتکشان نیروی انتظامی در شهرستانهای اسلامشهر، رباط کریم و کرج است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1133
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما