چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۰

اجرای طرح «سلمان » برای کارمندان دولت

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت:طرح آموزشی، فرهنگی و سیاسی سلمان برای مدیران دولتی در ۱۰ محور با رویکرد فرهنگی اجرا می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از اجرای طرح آموزشی، فرهنگی و سیاسی سلمان برای کارمندان دولت در ۱۰محور خبر داد.

لطف‌الله فروزنده دهکردی در گفت‌وگو با فارس، افزود: طرح آموزشی، فرهنگی و سیاسی سلمان برای مدیران دولتی در ۱۰ محور با رویکرد فرهنگی اجرا می‌شود.

وی گفت: در یک بخش از این طرح آشنایی با اندیشه‌های امام و رهبری و در بخشی دیگر آشنایی با جنگ نرم، مدیریت اسلامی، اخلاق کارگزاران، آشنایی با فرهنگ انتظار، احکام اداری و چگونگی رفتار با ارباب‌رجوع ارائه می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: تمام مدیران دولتی در سراسر کشور این طرح را می‌گذرانند و در این زمینه دوره تربیت مربیان در مرکز تربیت مدرس قم برگزار شد که پس از کسب توانایی و آموزش ۱۰ عنوان درسی، ۱۰ نوع مربی اعتقادی، سیاسی و مدیریت اسلامی تربیت شده و این مدیران به مراکز استانی معرفی شدند.

فروزنده خاطرنشان کرد: تاکنون ۳۰۰ نفر مربی آموزش دیده‌اند و برای آموزش دادن به مدیران سراسر کشور اعزام خواهند شد.

وی گفت: غیر از این موارد، دوره‌های مالی محاسباتی و آموزش قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون هدفمندی یارانه‌ها به مدیران دولتی ارائه خواهد شد.

فروزنده تأکید کرد: برنامه آموزشی برای سال جاری در ۵ محور ارائه می‌شود که همه مدیران و کارکنان این آموزشها را می‌گذرانند که باعث ارتقاء در حقوق، رتبه و رتبه اداری آنها خوهد شد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی این معاونت در نیمه نخست سال جاری آموزش‌های پنج‌گانه طرح سلمان به همه کارکنان دولت ارائه خواهد شد و اکنون در ۲۰ استان کشور شروع شده است.

فروزنده تاکید کرد: آموزش برای کارمندان به صورت رایگان ارائه می‌شود و از مزایای این دوره‌ها استفاده از ارتقاء طبقه، پایه و زمینه‌ای برای گرفتن پست‌های مدیریتی و افزایش حقوق خواهد بود.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1222
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما