پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۰

افزایش حقوق بازنشستگان از خرداد

لارگانی تأکید کرد: مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در ماه‌های فروردین و اردیبهشت نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به آنان پرداخت می‌شود.

خانه ملت گزارش داد: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مجلس ۱۵ هزار میلیارد تومان از درآمدهای دولت را به ایجاد تعادل در حقوق بازنشستگان اختصاص داده است، گفت: این افزایش حقوق که چشمگیر هم هست، از خرداد ماه امسال در حساب دریافتی بازنشستگان لحاظ می‌شود.

\”سیدناصر موسوی لارگانی\” افزود: با توجه به این که بازنشستگان برخی از دستگاه‌های اجرایی مانند وزارت نفت و شرکت‌های تابع آن، دریافتی بیشتری از دیگران دارند، مجلس تصمیم گرفت که با افزایش حقوق دیگر بازنشستگان، در این دریافتی‌ها تعادل ایجاد کند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: روال پرداخت حقوق به بازنشستگان در سازکار برخی بیمه‌ها مانند تأمین اجتماعی و خدمات درمانی برای این قشر زحمتکش، دشوار و ناکارآمد است.

وی ادامه داد: با اصلاح سازکار پرداخت حقوق بازنشستگان و ایجاد تعادل در آن، امید است که کیفیت زندگی این قشر، تا حدودی بهبود پیدا کند.

لارگانی تأکید کرد: مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در ماه‌های فروردین و اردیبهشت نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به آنان پرداخت می‌شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، یادآور شد: افزایش حقوق بازنشستگان با هدف ایجاد تعادل در دریافتی آنان، مستقل از افزایشی است که بر اساس نرخ تورم لحاظ می‌شود و این دو افزایش هم‌زمان و برحسب محاسبه‌های خاص خود انجام می‌شود.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1233
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما