پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۷

ایرانیان مقیم خارج به سایت ۲۷۷۷ بروند

هموطنان خارج از کشور می توانند آخرین ضوابط، بخشنامه، مقررات و آیین نامه ها را در این پایگاه رویت کنند و از پاسخ مربوط به پرسش های خود اطلاع پیدا کنند.

رییس مرکز شبانه روزی رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور گفت: ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی WWW.2777.IR از آخرین تحولات و رویدادها در ایران مطلع شوند.

\’علی شعبانی\’روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۷۷۷ شماره اصلی برای برقراری ارتباط هموطنان خارج از کشور با مرکز رسیدگی به امور ایرانیان است.

وی گفت: این شماره اکنون در قالب یک پایگاه اینترنتی طراحی شده و هموطنان خارج از کشور با ورود به این سامانه اطلاع رسانی می توانند آخرین خبرها در بخش های مختلف را دریافت کنند.

شعبانی ادامه داد: هموطنان خارج از کشور می توانند آخرین ضوابط، بخشنامه، مقررات و آیین نامه ها را در این پایگاه رویت کنند و از پاسخ مربوط به پرسش های خود اطلاع پیدا کنند.

وی با بیان اینکه فعالیت مرکز رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور شبانه روزی است، گفت: ما تلاش می کنیم تا ایرانیان با همان کد پیگیری که در نخستین تماس با این مرکز به آنان ارایه می شود، در آینده نیز وارد سیستم شوند.

شعبانی تاکید کرد: افراد با در اختیار داشتن این کد پیگیری می توانند از مراحل پیشرفت مشکلات و مسایل مطرح شده خود در مرکز رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور اطلاع حاصل کنند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1246
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما