پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۷

ايرانيان مقيم خارج به سایت 2777 بروند

هموطنان خارج از كشور مي توانند آخرين ضوابط، بخشنامه، مقررات و آيين نامه ها را در اين پايگاه رويت كنند و از پاسخ مربوط به پرسش هاي خود اطلاع پيدا كنند.

رييس مركز شبانه روزي رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور گفت: ايرانيان مقيم خارج از كشور مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني WWW.2777.IR از آخرين تحولات و رويدادها در ايران مطلع شوند.

\’علي شعباني\’روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: 2777 شماره اصلي براي برقراري ارتباط هموطنان خارج از كشور با مركز رسيدگي به امور ايرانيان است.

وي گفت: اين شماره اكنون در قالب يك پايگاه اينترنتي طراحي شده و هموطنان خارج از كشور با ورود به اين سامانه اطلاع رساني مي توانند آخرين خبرها در بخش هاي مختلف را دريافت كنند.

شعباني ادامه داد: هموطنان خارج از كشور مي توانند آخرين ضوابط، بخشنامه، مقررات و آيين نامه ها را در اين پايگاه رويت كنند و از پاسخ مربوط به پرسش هاي خود اطلاع پيدا كنند.

وي با بيان اينكه فعاليت مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور شبانه روزي است، گفت: ما تلاش مي كنيم تا ايرانيان با همان كد پيگيري كه در نخستين تماس با اين مركز به آنان ارايه مي شود، در آينده نيز وارد سيستم شوند.

شعباني تاكيد كرد: افراد با در اختيار داشتن اين كد پيگيري مي توانند از مراحل پيشرفت مشكلات و مسايل مطرح شده خود در مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور اطلاع حاصل كنند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1246
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما