شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۲

سیم کارت های دائمی همراه اول ارزان می شود

وحید صدوقی مدیر عامل همراه اول از کاهش قیمت سیم کارت های دائمی همراه اول در اواخر اردیبهشت ماه خبر داد.

پول نیوز – مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران از فروش سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول به قیمت ۲۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان از روز ۲۷ اردیبهشت‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پول نیوز وحید صدوقی پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی خود با اصحاب رسانه با بیان تعیین تکلیف سیمکارت های ۲۸۸ هزار تومانی که طبق پروانه فعالیت این اپراتور از خرداد سال ۸۹ نباید به مشترکان فروخته می شد اظهار داشت: با مذاکرات انجام شده با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نرخ سیمکارتهای همراه اول با شرایط جدید از ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با روز جهانی ارتباطات اعمال می شود.

وی در توضیح این مطلب گفت: سیمکارت های دائمی ۹۱۲ از این پس به عنوان سیمکارت های تضمین دار با قیمت ۲۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته می شود که مبلغ ۱۲۰هزار تومان آن حق استصال، ۴ هزار و ۸۰۰ تومان آن مالیات و عوارض و ۱۳۰ هزار تومان به عنوان تضمین پرداخت خواهد بود.

صدوقی با بیان اینکه تغییری در مبلغ ودیعه سیمکارتهای دائمی که تا پیش از این فروخته شده بود بوجود نیامده است تاکید کرد: برای مثال سیمکارتهایی که به مشترکان فروخته شده است بالغ بر ۲۹۰ هزار تومان تضمین پرداخت دارد که مشترک در صورت ارائه خط خود می تواند این مبلغ را دریافت کند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1266
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما