یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۸

بابایی به گروه بهمن پیوست

بابایی رییس خدمات پس از فروش گروه بهمن شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، طی حكمی از سوی بهرامی مدیرعامل گروه بهمن، محمدرضا بابایی رییس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن شد.
بابایی تا پیش از این هدایت شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساكو) را بر عهده داشت كه چندی پیش از این سمت كنار گذاشته شده بود.
به نظر می‌رسد با توجه به زیرساخت های خوبی كه گروه بهمن دارد، وی بتواند منشا تحول در خدمات پس از فروش برای شركتی با طول عرض كمتر نسبت به ایران خودرو داشته باشد.
باید صبر كرد و منتظر ارزیابی های امسال شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران ماند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1283
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. حسن صادقي هردورودي
  در ارتباط با مطلب : بابایی به گروه بهمن پیوست

  با سلام و تبريك سال 1391
  بايد اذعان داشت جناب آقاي مهندس محمدرضا بابائي در عرصه مديريت يك پديده است. او فردي با جرات و جسارت و بسيار توانا در حوزه كاري خود و متعهد به وظايف تقبل شده مي باشد. وي هميشه سعي داشته است حس وجدان كاري و انظباط اجتماعي را در خود و سايرين تقويت نمايد، دور انديشي ايشان قابل تقدير است. از خداوند قادر و مهربان براي ايشان سلامتي و موفقيت روزافزون خواستاريم. باشد كه ايشان را در فراز پله هاي رشد و ترقي در جامعه ايران اسلامي ببينيم.

 2. عليرضا
  در ارتباط با مطلب : بابایی به گروه بهمن پیوست

  زمانيكه ايشون مديرعامل ايساكو شدند وضعيت ايساكو روز به روز بهتر شد و الان كه به گروه بهمن رفتن قطعا آنجا هم رشد و پيشرفت قابل توجهي خواهد داشت.
  موفق باشند

 3. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : بابایی به گروه بهمن پیوست

  زماني هم كه درايساكو بود خيلي منم منم ميكرد .

 4. هاشمی
  در ارتباط با مطلب : بابایی به گروه بهمن پیوست

  با سلام و آرزوی موفقیت برای ایشان،توانمندی، متانت، جدیت و دوراندیشی ایشان قابل تقدیر می باشد برای ایشان و گروه بهمن آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

 5. مهرداد.ف
  در ارتباط با مطلب : بابایی به گروه بهمن پیوست

  با سلام به جرائت می توان گفت جناب بابائی فردی مومن، جسور، توانا،کاری، به دور از حاشیه، و شخصیتی شایسته سالار می باشند. ورود ایشان به گروه بهمن یکی از بهترین انتخابها بوده که ایشان هم کم نگذاشته و لیاقت و شایستگی خود را ثابت نمودند. با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای ایشان….

دیدگاه شما