یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۸

بابایی به گروه بهمن پیوست

بابایی رییس خدمات پس از فروش گروه بهمن شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، طی حکمی از سوی بهرامی مدیرعامل گروه بهمن، محمدرضا بابایی رییس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن شد.
بابایی تا پیش از این هدایت شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو) را بر عهده داشت که چندی پیش از این سمت کنار گذاشته شده بود.
به نظر می‌رسد با توجه به زیرساخت های خوبی که گروه بهمن دارد، وی بتواند منشا تحول در خدمات پس از فروش برای شرکتی با طول عرض کمتر نسبت به ایران خودرو داشته باشد.
باید صبر کرد و منتظر ارزیابی های امسال شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ماند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1283
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. حسن صادقي هردورودي گفت:

  با سلام و تبریک سال ۱۳۹۱
  باید اذعان داشت جناب آقای مهندس محمدرضا بابائی در عرصه مدیریت یک پدیده است. او فردی با جرات و جسارت و بسیار توانا در حوزه کاری خود و متعهد به وظایف تقبل شده می باشد. وی همیشه سعی داشته است حس وجدان کاری و انظباط اجتماعی را در خود و سایرین تقویت نماید، دور اندیشی ایشان قابل تقدیر است. از خداوند قادر و مهربان برای ایشان سلامتی و موفقیت روزافزون خواستاریم. باشد که ایشان را در فراز پله های رشد و ترقی در جامعه ایران اسلامی ببینیم.

 2. عليرضا گفت:

  زمانیکه ایشون مدیرعامل ایساکو شدند وضعیت ایساکو روز به روز بهتر شد و الان که به گروه بهمن رفتن قطعا آنجا هم رشد و پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت.
  موفق باشند

 3. ناشناس گفت:

  زمانی هم که درایساکو بود خیلی منم منم میکرد .

 4. هاشمی گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت برای ایشان،توانمندی، متانت، جدیت و دوراندیشی ایشان قابل تقدیر می باشد برای ایشان و گروه بهمن آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

 5. مهرداد.ف گفت:

  با سلام به جرائت می توان گفت جناب بابائی فردی مومن، جسور، توانا،کاری، به دور از حاشیه، و شخصیتی شایسته سالار می باشند. ورود ایشان به گروه بهمن یکی از بهترین انتخابها بوده که ایشان هم کم نگذاشته و لیاقت و شایستگی خود را ثابت نمودند. با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای ایشان….

دیدگاه شما