سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۴

ساخت «ستایش ۲ » با موضوعی جدید

وی همچنین افزود: «تعدادی از بازیگران فصل اول در «ستایش ۲» حضور خواهند داشت و تعدادی بازیگر جوان نیز به پروژه اضافه می‌شوند.»

سری دوم مجموعه تلویزیونی «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی ساخته می‌شود.

به گزارش ایسنا سعید سلطانی ـ کارگردان «ستایش» با بیان اینکه سریال «ستایش» مجموعه‌ای بسیار مظلوم است و علیرغم ابعادی که برای بیننده ایجاد کرده، کمتر به آن عنایت شده، اعلام کرد: «مجموعه دوم «ستایش» را خواهیم ساخت که فصل دوم در زمان حاضر ـ اواخر دهه ۸۰ ـ اتفاق می‌افتد و بیشتر به مسائل امروز جامعه می‌پردازد.»

وی همچنین افزود: «تعدادی از بازیگران فصل اول در «ستایش ۲» حضور خواهند داشت و تعدادی بازیگر جوان نیز به پروژه اضافه می‌شوند.»

پخش سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی از جمعه ۱۲ آذرماه ۸۹ در شبکه سه آغاز شد و این سریال همچنان پخش می شود. «ستایش» توسط آرمان زرین‌کوب تهیه شده و در قالب ۲۶ قسمت ۴۲ دقیقه‌‌ای پخش خواهد شد.

ساخت این مجموعه‌ی تلویزیونی اول مهرماه ۸۷ آغاز شد و حدود یک سال به طول انجامید. «ستایش» در ژانر اجتماعی قرار می‌گیرد و داستان آن درباره دو پدر به نام‌های حشمت فردوس و محمود نادری است که تمام امیدهایشان را به آینده پسرانشان بسته‌اند تا شاید آرزوهای دیرینه‌شان به بار بنشیند. حشمت فردوس بقای نظامی را که ریخته است می‌خواهد و محمود نادری ادامه اعتقاداتش را.

داریوش ارجمند، مهدی پاکدل، محمود عزیزی، زهرا سعیدی، رامین کبریتی، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، شایسته تهرانی، قربان نجفی و شیوا خنیاگر در مجموعه‌ «ستایش» ایفای نقش کرده‌اند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1308
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما