یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۹:۰۱

رشد ۲۶ درصدی تامین قطعات یدکی در شبکه ایساکو

رشد برای خودروهایی مثل سوزوکی ۱۱۱ درصد، پژو ۲۰۶ حدود ۴۸ درصد، سمند ۴۰ درصد، پژو ۴۰۵ حدود ۲۳ درصد، پژو روآ ۹ درصد، پژو پارس ۶ درصد و اقلام مصرفی ۶۲ درصد بوده است.

دنیای خودرو – معاون شبکه خدمات ایساکو گفت: از ابتدای امسال تا کنون توزیع قطعات یدکی در شبکه بیش از ۲۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در میان نمایندگی‌ها رشد داشته است.

شهریار سلطانی با اشاره به این موضوع خاطرنشان کرد: وضعیت خوب تامین قطعات در شبکه موجب شده تا در تحقق برنامه ۱۳۹۰ در زمینه توزیع قطعات یدکی عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

وی با اشاره به جزییات بیشتری در خصوص تامین قطعات نمایندگی‌ها گفت: در خصوص تندر۹۰ نیز ایساکو توانسته از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۳۵ درصدی نسبت به توزیع قطعات آن در شبکه داشته باشد.

به گفته او این رشد برای خودروهایی مثل سوزوکی ۱۱۱ درصد، پژو ۲۰۶ حدود ۴۸ درصد، سمند ۴۰ درصد، پژو ۴۰۵ حدود ۲۳ درصد، پژو روآ ۹ درصد، پژو پارس ۶ درصد و اقلام مصرفی ۶۲ درصد بوده است.

معاون شبکه خدمات ایساکو تصریح کرد: در نتیجه چنین عملکردی بالغ بر ۸۵ درصد از برنامه های تامین و توزیع ایساکو با رشد ۲۶ درصدی توزیع اقلام یدکی محقق شده است.

سلطانی در ادامه اخبار منتشر شده در مورد عدم وجود قطعاتی نظیر سپر پژو پارس و سایر قطعات پلیمری در بازار و شبکه ایران خودرو را رد کرد و اطمینان داد که امسال محدودیتی در راستای تامین قطعات در نمایندگی‌ها وجود ندارد و با توجه به گستردگی شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو بعضا ارسال قطعه مستلزم طی زمان است.

او در پایان تاکید کرد: جلب رضایت مشتریان در سال جهاد اقتصادی از اولویت های شرکت ایران خودرو و ایساکو به عنوان متولی خدمات پس از فروش ایران خودرو بوده و کل شبکه در راستای نیل به هدف مذکور آمادگی لازم را خواهد داشت.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1359
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما