دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵

نعمت‌زاده: “کمپین نخریدن خودروی ایرانی” خیانت است

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص کمپین نخریدن خودروهای صفر داخلی تصریح کرد : اگر کسی چنین کمپینی را دنبال کند به نیروی انسانی و اشتغال و تولید داخلی و درآمد ملی خیانت می کند.

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : سال گذشته بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در کشور تولید شد و پیش بینی می شود امسال دو برابر شود.

وی با تاکید بر حمایت همه جانبه از تولید داخلی و مصرف کالاهای ساخت داخل در خصوص کمپین نخریدن خودروهای صفر داخلی تصریح کرد : اگر کسی چنین کمپینی را دنبال کند به نیروی انسانی و اشتغال و تولید داخلی و درامد ملی خیانت می کند.

نعمت زاده افزود : بخشی از توقف تولیدات خودروسازی ها مربوط به تعطیلات تابستانی انها بود و به هر صورت مقداری رکود در کالاهای بادوام در کشور وجود دارد و شاید هم برخی از رسانه ها کم و بیش مطالبی می نویسند.

وی گفت : مردم انتظار دارند بعد از مذاکرات ۱+۵ شاید یک تغییراتی در قیمت باشد و به همین دلیل اگر مصرف ضروری نداشته باشند دست نگه می دارند ، هیچ مشکلی در فروش نیست و بطور عموم در لوازم خانگی ، اتومبیل و کالاهایی که نیاز روزمره نیست شاید در این یکی دو ماه ۵ تا ۶ درصد افت بازار داشته باشیم که طبیعی است.

نعمت زاده درباره خروج خودروهای فرسوده از چرخه حمل و نقل افزود : خروج خودروهای فرسوده در حال انجام است و به خاطر محدودیت منابع بودجه نمی شود خیلی سرعت بیشتر داد و این موضوع را دوستان دیگر ما در نهاد ریاست جمهوری دنبال می کنند البته هرچه زودتر این کار را انجام دهیم بیش از یکهزار خودرو سواری کاربراتوری کاملا فرسوده با سن بیش از ۲۰ سال در کشور داریم که حتما باید از چرخه حمل و نقل کنار برود که مصرف این خودرو ها ۴۰ تا ۵۰ درصد بیشتر از خودروهای یورو ۴ است که ما تولید می کنیم.

وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : اگر خروج خودروهای فرسوده را از چرخه حمل و نقل سرعت ببخشیم این به بازار خودرو کمک می کند.

وی در پاسخ به این سئوال که عدم رضایت مردم از کیفیت خودروهای ساخت داخل را قبول دارید، گفت : مردم خودشان باید تصمیم بگیرند ما فکر می کنیم خودروها طبق استاندارد تولید می شود و هر روز کیفیت بهتر و بیشتر می شود اما خیلی جای کار دارد.

نعمت زاده افزود : دوستان به شدت روی مسائل کیفی و نواوری ها کار می کنند و انچه که ما شاهد هستیم و خودم هر دوهفته یکبار جلسه دارم این است که یک مقدار کم لطفی است که نسبت به تولیدات داخلی چنین تبلیغ شود ، من انچه که می توانم شاهد باشم دوستان در خودروسازی و در مراکز تحقیقاتی فعالیت می کنند و قطعا ما استانداردهای ملی و محیط زیست را رعایت می کنیم و اگر غیر از این باشد خودروها شماره گذاری نمی شود.

 

 

منبع :تسنیم

نویسنده : هوشمند امینی

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  وجود نلارید کامنتها رو منتشر کنید لعنت به شما میریم یه سایت دیگه معلوم شد که شما هم از مافیای خودرو هستید

 2. amirreza گفت:

  شما قیمت ماشینای بی کیفیت رو اونقدر بالا بردید خیانت نیست؟؟؟

 3. علی گفت:

  اعدامش کنید چون ……

 4. مصطفی گفت:

  واقعا از روحانی بعید بود که این آقا رو بعنوان وزیر خودش انتخاب کنه!!!!

 5. ناشناس گفت:

  آها!
  بعد آشغال فروشی و گرون فروشی و بازی با جون مردم خیانت نیست؟

 6. مصطفی گفت:

  آخه چه تبلیغی؟ ما مردم داریم کشته می‌دیم داریم هزینه می‌دیم داریم چند برابر قیمت واقعی این خودروها پول پرداخت می‌کنیم!!!! آقای وزیر به چه دلیل چشم بر واقعیات بسته اید؟؟؟!!!

 7. علي گفت:

  چه خیانتی بالاتر از این که خودرو غیر استاندارد وبی ایمن را به مردم تحویل داده ومجبورش نمایند که انرا سوار شوند .مردم تمایلی به خرید خودرو ندارند مکر زور است یعنی در کشور اسلامی ایران بنده حق ندارم در مورد خرید یا عدم خرید کالائی تصمیم بگیرم

 8. ایرانی گفت:

  آقای نعمت زاده ؛ آیا این خودرو سازهای تحت حمایت بی چون و چرای شما که پس از سی وچند سال هنوز هم محصولات معلول به دست مشتریان می دهند آن هم با بیش از دوبرار قیمت و باعث مرگ و میر مردم عزیزمان در جاده میشوند و مسئولین هم ناحق از این خودرو سازها حمایت می کنند! خیانت نیست؟؟!!
  اصلا چرا باید خودرو پژو پارس تولید ایران خودرو برای مصرف کننده عراقی ۵۷۰۰ دلار (۱۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان) باشد اما برای برای مصرف کننده داخلی همین خودرو بیش از دو برابر باشد؟؟؟!!!!

  • اوراقی گفت:

   دمت‏ ‏گرم.
   مگه‏ ‏مردم‏ ‏ما‏ ‏اهریمن‏ ‏هستند‏ ‏که‏ ‏باید‏ ‏گرون‏ ‏تر‏ ‏بخرند؟

  • مهدی گفت:

   وقتی نمیتوانند برای مععععععلول خودرو درست کنند باید خودرو معلول بسازند !بنده مهرماه ۹۲پول دادم پراید اتومات یک ماهه بدهند الان دوسال میگذره نه پول منو میدن نه پراید میدن ،میگن سراتو بخر آخه پولم کجا بود ،مگه یه خیری پیدا بشه بقیه پولشو بده من که ندارم.

 9. قوطی سازان گفت:

  خیانت کار کسانی است که ماشین آشغال بی کیفیت و غیرایمن رو با جند برابر قیمت به مردم میدن و مردم رو به کشتن میدن. خیانت کار کسیه که از مدیریت فقط افزایش قیمت رو فهمیده و هرینه … خودش رو با جیب مردم جبران میکنه میخو.ای دوباره بگم

 10. بی نام گفت:

  نعمت زاده نعمت بخش و …… همه رو در روی ملتید ا حالا از بالا نگاه کردید هنوزم فکر می کنید باید همونجوری باشه آقایون بیدار شید

 11. پوریا گفت:

  کاش میتونستم بگم …. همینقدر بگم که شما و وزارت خانتون پاشنه آشین کابینه آقای روحانی هستید.

 12. ناشناس گفت:

  آقای وزیر ، تولید خودرو بی کیفیت در مقابل قیمت گزاف آن خیانت نیست ؟ آیا پول مردم که برای پس انداز کردن آن شب و روز کارو تلاش میکنند و برای خرید خودر داخلی به خودرو ساز می پردازند بی کیفیت یا داری نقص است که مجبورند خودرو بی کیفیت سوار شوند ؟ ای کاش تولیدات داخلی در کنار قیمت گزافشان کیفیت مورد انتظار را داشتند تا شاید کمی گران بودن خودرو برای مردم قابل تحمل تر بود.

 13. Arash گفت:

  آقای وزیر صنعت ، آیا این گفته شما خیانت به مردم نیست . حمایت از خودرو سازای داخلی به چه قیمت . ایا درسته جوانی که پدر و مادر با هزار آرزو بزرگ کردن قربونی این حمایت شما بشه . یا پدری که برای بدست آوردن روزی حلال صبح از خونه بیاد بیرون و ظهر جنازه اش تحویل خانواه اش بشه . تازه با کلی وام و قرض لیزینیگ خودرو .واقعا که …

 14. ناشناس گفت:

  آقای وزیر این تبلیغات سوء علیه کیفیت خودروهای داخلی نیست . کافی است شما هم یک خودر داخلی از کارخانه بگیرید و چند کیلومتر با آن رانندگی کنیدتا واقعا با کیفیت خودرو داخلی آشنا شوید ، فکرکردن درمورد کیفیت خودروها به تنهایی کافی نیست.مردم حق شان نیست پول زیاد بدهند و درمقابل خودرو بی کیفیت سوارشوند.

 15. ناشناس گفت:

  آقای وزیر، تولید خودرو بی کیفیت خیانت نیست ؟ آیا پول مردم که برای خرید خودرو داخلی به خودرو ساز می پردازند دارای نقص و ایراد است که مجبورند خودرو دارای نقص و عیب از خودرو ساز تحویل بگیرند؟کاش خودروهای داخلی در کنار قیمت گزافشان کیفیت داشتند تا لااقل قیمت گزاف آن برای مردم قابل تحمل تر بود.

 16. کامی گفت:

  آقا پول راه حل تمام مشکلات می باشد .اگه بلد نیستید تا بگم .کارشناس را با پول دهنش رو می بندند. راهنمایی و رانندگی خدای پول گرفتنه . دارایی که جای خود دارد.بابت گارانتی مبلغ زیادی به جیب میزنند. به شما هرچی لقب بدیم باز هم کمه ..کیفیت شما به قشنگیه . ۱۵۰ سال از دنیا عقب هستین اینقدر ادعای خودرو با کیفیت نکنید.

 17. کامی گفت:

  واقعا ما به شما شک کردیم …………

 18. کامی گفت:

  چقدر مردم بیگناه بخاطر ماشین هایی که استاندارد نیستند جان باختند .شما قاطل مردم هستید

 19. ناشناس گفت:

  خائن … که همدست اونا شدی

 20. کامی گفت:

  مردم بیکار بمانند بلاخره کسی هست بهش یه لقمه نون بده .خودرو سازی تعلیل بشود بهتر از اینه که دولت به فکر منافع خودش باشد.مردم آگاه هستند ولی متعسفانه بیان را از ما گرفتین و هرچی به نفع خوتان می باشد را انجام میدهید

 21. ناشناس گفت:

  خون مردم رو تو شیشه کردن خیانت نیست؟ ماشین درجه ان رو با قیمت گزاف به مردم با نجابت ایران میفروشند در صورتی که تو اخبار مختلف میبینیم با همون پول میشه ماشینهایی بروز و ایمن رو سوار شد.تو این مملکت اصلاً مردم اهمیت ندارند فقط یه عده دارن کیف میکنن

 22. محمد گفت:

  خیانت به ایران و ایرانی یعنی بودن بعضی افراد در بعضی پست ها …

 23. ناشناس گفت:

  نعمت زاده وزیر صنعت و معدن ایران نیست
  وزیر … این دو خودرو سازه
  شاید منفعتی براش داره!!!

 24. جواد گفت:

  سمند خریدم کمک های جلو کار نمیکنه میگن تا روغن نده شامل گارانتی نیست
  من فکر میکردم کمک فنر وظیفه دیگری داره ولی تازه متوجه شدم در خودروهای پیشرفته کمک فنر جای کارتل انجام وظیفه میکنه

 25. کاملا گفت:

  نعمت زاده شما که به فکر امنیت جان ومال مردم نیستیدخودش خیانت به مردم عزیز ایران هست شما وزیر مردم هستید یا نماینده خودروسازان اگر واقعا راست میگید تعرفه واردات خودرو را کاهش بدین اونوقت میبینی کسی خودروهای شما را سوارمیشه یا نه ضمنا بفکربازنشستگی خودت هم باش

 26. محمد گفت:

  خاک بر سر ما
  که باز میریم ماشین می خریم

 27. Amin گفت:

  … تویی که صنعتو به این روز انداختی به ریش مردم هم میخندی

 28. ناشناس گفت:

  آقای وزیر شما و تمام دوستانی که قبل از شما بودن خیانت در حق مردم مظلوم ایران نکردین؟؟؟!چه تعداد از کشته های تصادفات تو ایران بابت کیفیت بد و امنیت پایین محصولاتتون بوده؟شما لطف کن یه نظری هم راجه به این مسائل بده.اصلا میدونی تفاوت دستمزد کارگر تو ایران و اروپا چقدره در حالی که ماشینای اونابا چه قیمت پایینی به فروش میره اینا خیانته عزیزم

 29. ali گفت:

  خیانت را شما ۳۰ سال دارین به صنعت خودرو میکنید با رانت و مافیا .

 30. ناشناس گفت:

  آقای وزیر خدا را شکر تو دایره لغات شما کلمه خیانت هم به چشم می خوره . آیا به نظر شما تولید خودرو بی کیفیت و عدم رسیدگی به این وضعیت خیانت نیست ؟ همه بلدند فکر کنند ، تنها با فکر کردن خودرو داخلی کیفیت پیدا نمی کند.

 31. علی گفت:

  خیانت شما کردید آقای وزیر، که ملت رو رها نمودید و از دشمنان داخلی این ملت حمایت میکنید آمار تلفات جاده ای رو ملاحظه فرمودید دومین عامل مرگ و میر تو مملکته، کاش یه مقدار واقع بین بودید !!!!!!!!!!
  ضمنا شما عوامل اخبارخودرو هم کمی امانت دار باشید چرا مطالب رو دقیقا درج نمیکنید که این آقایون حرف دل ملت رو بشنوند

 32. نقدعلی گفت:

  برو بابا برید چغندر بکارید شما را چه به خودرو سازی یک مشت خودرو بی کیفیت متعلق به ۳۰ سال پیش را تولید که وسایلش هم چینی است….

 33. ناشناس گفت:

  اگر واقع بین باشید با یک نگاه سطحی متوجه می شوید که چه کسی دارد به مردم خیانت می کند:
  – ارزش فقط مادی اشخاص درسال ضربدر تعدادکشته های سوانح ناشی از نقص فنی خودروهای ایرانی
  – مصرف سوخت و آلودگی
  – اطمینان خاطر ودرنتیجه انعکاس آن درآسایش و اعصاب مردم
  – زمان صرف شده جهت تعمیرات
  آیا با خروج مقداری ارز و در قبال آن گرفتن محصولاتی با ارزش افزوده بیشتر ناشی از دستیابی به موارد فوق ارزش ندارد؟ صنایع خودرو سازی قدر دنیا با مونتاژ برندهای معتبر علاوه بر ایجاد اشتغال ، اعتبار برای کشورهای خود ایجاد کرده اند و در حال حاضر محصولاتی که زمانی متعلق به کشورهای خاصی بوده است منبع درآمد زایی و ارزآوری و منشا ایجاد اشتغال گردیده است

 34. اوراقی گفت:

  تو‏ ‏رو‏ ‏خدا‏ ‏اینو‏ ‏باش.
  به‏ … ‏شما‏ ‏خیانت‏ ‏می‏ ‏کنیم‏ ‏یا‏ ‏به‏ ‏جان‏ ‏خودمون؟
  نمایندگان‏ ‏ملت‏ ‏باید‏ ‏این‏ ‏آقا‏ ‏رو‏ ‏استیضاح‏ ‏کنن.
  مرد‏ ‏حسابی‏ ‏مردم‏ ‏جونشون‏ ‏رو‏ ‏دوست‏ ‏دارن.
  تو‏ ‏خودت‏ ‏چی‏ ‏سوار‏ ‏می‏ ‏شی؟
  اگه‏ ‏وجود‏ ‏داری‏ ‏با‏ ‏پراید‏ ‏برو‏ ‏وزارت‏ ‏خونه.
  نمی‏ ‏خریم‏ ‏چون‏ ‏خریدن‏ ‏این‏ ‏محصولات‏ ‏شما‏ ‏خیانت‏ ‏است‏ ‏به‏ ‏ایرانی‏ ‏بودنمون

 35. امیر گفت:

  من نمیدونم این ملت که همه جوره پای کشورشون بوده اند چه را اینقد به مردم جفا بشه حالا هی اذیت مردم کنیین مردم ایران نشون دادن وقتی بهشون فشار بیاد پای ارمانشون میستند حالا آقایون هی هیزم اتیش اضاف کنید

 36. علیرضا گفت:

  سلام من فکر میکنم حق ما ایرانی هاست که این بلا سرمون بیاد اگه همون ده سال قبل که قیمتها بالا رفت نمیخریدیم اینها الان اینقدر گردن کلفت نمیشدن که وزیر و وکیل و سران مملکت از ترس اینها جرات ندارند تعرفه واردات رو پایین بیارن .ظلمی که خودرو سازا به مردم ایران کردن اسراییل و داعش نکردن

 37. حسین گفت:

  … خیانترکار کسی است امید الکی به مردم بدهد بعیده ازروحانی که اینهارو وزیر کرده

 38. ناشناس گفت:

  معلومه دیگه
  سواره از حال پیاده خبر نداره
  داغدار بشید تا درد مردم رو حس کنید

 39. اوراقی گفت:

  امروز‏ ‏دوباره‏ ‏توی‏ ‏اخبار‏ ‏دیدم‏ ‏این‏ ‏آقای‏ ‏وزیر‏ ‏چه‏ ‏جوری‏ ‏داشت‏ ‏مثل‏ ‏اسپند‏ ‏رو‏ی‏ ‏آتیش‏ ‏بالا‏ ‏و‏ ‏پایین‏ ‏می‏ ‏پرید‏ ‏و‏ ‏جوش‏ ‏آورده‏ ‏بود.
  من‏ ‏نمی‏ ‏خرم‏ ‏تا‏ …….

  زنده‏ ‏باد‏ ‏کمپین‏ ‏مخالف‏ ‏خرید‏ ‏خودرو

 40. محمدرضا گفت:

  فروش خودرویی که مردم توش زنده زنده میسوزن خیانت نیست!!!!!

 41. اوراقی گفت:

  یه‏ ‏روز‏ ‏یه‏ ‏نفر‏ ‏یه‏ ‏پاش‏ ‏لب‏ ‏گور‏ ‏بوده،واسه‏ ‏گاری‏ ‏هاش‏ ‏اینقدر‏ ‏حرص‏ ‏خورد‏ ‏که‏ ‏مرد.

  خب‏ ‏لجم‏ ‏در‏ ‏اومده‏ ‏که‏ ‏به‏ ‏حقوق‏ ‏من‏ ‏توهین‏ ‏میشه.
  لعنت‏ ‏به‏ ‏هرچی‏ ‏خون ‏مردم‏ ‏توی‏ ‏شیشه‏ ‏کنه.
  در‏ ‏ضمن‏ ‏نخریدن‏ ‏خودروی‏ ‏ایرانی‏ ‏خیانته‏ ‏.نخریدن‏ ‏فرغون‏ ‏و‏ ‏گاری‏ ‏ایرانی‏ ‏که‏ ‏خیانت‏ ‏نیست.خخخخخخخخخخخ
  یکی‏ ‏منو‏ ‏ببره‏ ‏امین‏ ‏آباد‏ ‏از‏ ‏دست‏ ‏این‏ ‏پیری

 42. فرشید گفت:

  مردم چه تصمیمی جز نخریدن باید بگیرند وقتی جز ماشینای ایرانخودرو و سایپا حق انتخاب دیگری ندارند ؟؟؟؟!!!!!!

  خیانتکار … و اون کسایی که با حمایت بی معنی تون از این صنعت باعث قتل عمد دهها هزار نفر از بهترین عزیزای این کشور شدید و میشوید ..
  خیانتکار …. و اون کسایی که با بی تدبیریهاشون باعث شدند که توی این سه دهه خودروسازی کشور به این فلاکت بیفته ..
  آقای روحانی یه توصیه دوستانه هم برای شما دارم ، این وزیرتو زودتر جمع کن و یک فکر اساسی هم برای صنعت خودرو سازی بکن وگرنه این موضوع برات خیلی دردسر ساز میشه ، از ما گفتن بود …

 43. ناشناس گفت:

  آقای وزیر تو خودت احتیاج داری تعویض بشی پیکان ۴٨ پیش تو بنز

 44. sadjad گفت:

  انشاالله این جماعت هر چه زودتر به عذاب دردناکی گرفتارشن که به مردمی که شهید دادن می گن خائن

 45. ابوالفضل گفت:

  حالا که ایین حرفا را میزنین مفتیم بشه نمیخررررررررریم

 46. نریمان گفت:

  باید همتونو دادگاهی کرد
  وزیر و مدیران …

 47. ناشناس گفت:

  تورخدا نخرید ماشین به درد نخور رو

 48. هم وطن گفت:

  آقای وزیر آیا خودروی شخصی شما هم ساخت داخل هست؟قطعنا شما سوار اینگونه خودروها نمیشد و خانواده گرامی خود را سوار این ماشینها نمیکنید و صد البته خودروی شما خارجی هست که اینگونه از خودروی داخلی حمایت میکنید.

 49. arash گفت:

  خیانت کار کسانی است که ماشین آشغال بی کیفیت و غیرایمن رو با جند برابر قیمت به مردم میدن و مردم رو به کشتن میدن. خیانت کار کسیه که از مدیریت فقط افزایش قیمت رو فهمیده و هرینه … خودش رو با جیب مردم جبران میکنه میخو.ای دوباره بگم

 50. علی گفت:

  جز تاسف دیگه هیچی نمی تونم بگم.فقط بلدن با احساسات مردم بازی بکنند

 51. مشتری گفت:

  مر… چی داری میگی؟خیانت کار … یا مردم شریفی که دارن از تو حمایت میکنن؟و شما در عوض این حمایت ها داری به کدوم سو میری؟فکر میکنی مردم با این حرفا میترسن و فوری انبار های پر شده از خودروهای به درد نخور شمارو خالی میکنن؟خیالت خامه ….خام

 52. خاىن NOMBER1 گفت:

  اخه پیرمرد ادم چی بهت بگه؟؟اگه مردی سوار این ماشینا شو ببینم بعدشم بماها میگی خاىن؟؟؟؟؟من به این خیانتی که دارم میکنم افتخار میکنم، ….تقدیم از طرف یک خاىن باشرف ب شما …

 53. علی گفت:

  من یه پارس ثبت نام کردم ولی فردا میرم به حمایت از کمپ مخالفین خریدخودرو انصراف میدم.

 54. خیلی‏ ‏ناشناس گفت:

  مردم‏ ‏خودشون‏ ‏می‏ ‏فهمند‏ ‏که‏ ‏چه‏ ‏کسانی‏ ‏دارن‏ ‏خیانت‏ ‏می‏ ‏کنن‏ ‏آق‏ ‏نعمت.
  شما‏ ‏امضا‏ ‏رو‏ ‏واسه‏ ‏اون‏ ‏دو‏ ‏تا‏ ‏طفل‏ ‏مونتاژ‏ ‏کار‏ ‏بزن‏ ‏که‏ ‏لرن‏ ‏وام‏ ‏رو‏ ‏بگیرن

 55. خیلی‏ ‏ناشناس گفت:

  با‏ ‏سلام‏ ‏خدمت‏ ‏آقای‏ ‏وزیر
  حالت‏ ‏خوبه‏ ‏مرد‏ ‏۷۰ ساله‏ ‏عزیز؟
  عزیزم‏ ‏چرا‏ ‏به‏ ‏مردم‏ ‏کشورت‏ ‏میگی‏ ‏خائن؟
  این‏ ‏مردم‏ ‏که‏ ‏در‏ ‏همه‏ ‏سختی‏ ‏ها‏ ‏در‏ ‏کنار‏ ‏دولت‏ ‏بودند‏ ‏و‏ ‏هستند.
  شما‏ ‏یعنی‏ ‏قدرت‏ ‏استدلال‏ ‏سخنان‏ ‏حضرت‏‏ ‏آقا‏ ‏رو‏ ‏ندارید؟
  رهبری‏ ‏تشخیص‏ ‏دادن‏ ‏امسال‏ ‏سال‏ ‏دولت‏ ‏و‏ ‏ملت‏ ‏همدلی‏ ‏و‏ ‏همزبانی‏ ‏باشه.
  خب‏ ‏چرا‏ ‏به‏ ‏سخنان‏ ‏رهبری‏ ‏بی‏ ‏توجهی‏ ‏می‏ ‏کنید؟
  این‏ ‏خیانت‏ ‏نیست؟
  شما‏ ‏قسم‏ ‏خوردید‏ ‏در‏ ‏کنار‏ ‏مردم‏ ‏باشید‏ ‏نهدر‏ ‏مقابل‏ ‏مردم.این‏ ‏خیانت‏ ‏نیست؟
  کاری‏ ‏به‏ ‏کیفیت‏ ‏صفر‏ ‏خودرو‏ ‏ندارم.ولی‏ ‏حداقل‏ ‏حرفهایی‏ ‏بزنید‏ ‏که‏ ‏دوباره‏ ‏یادمون‏ ‏نیاد‏ … ‏رو.
  مردم‏ ‏حق‏ ‏دارند‏ ‏انتخاب‏ ‏کنند‏ ‏.‏ ‏این‏ ‏موضوع‏ ‏با‏ ‏الفاظ‏ ‏زشت‏ ‏و‏ ‏نابجا‏ ‏قابل‏ ‏جبران‏ ‏نیست.
  با‏ ‏تشکر‏(‏کمپین‏ ‏تحریم‏ ‏خودرو‏)‏
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 56. قاسم جودی گفت:

  جناب اقای وزیر لطفا خودتان هم از خودرهای داخلی استفاده کنید هم امنیت دارهو هم کفیت وهم از اشتغال حمایت می کنید

دیدگاه شما