چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۸۹ - ۴:۳۸

سایپاپرس پایگاه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی سایپا می شود

تمام فعالیت های اجتماعی و فرهنگی گروه خودروسازی سایپا باید از شرکت سایپاپرس نشات بگیرد.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از موج، نعمت الله پوستین دوز مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، با بیان این مطلب در مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید شرکت سایپاپرس گفت: مدیران سایپاپرس با فعالیت مناسب خود رسالت گروه سایپا در حوزه های اجتماعی، اخلاقی، انسانی، صنعتی و … تفسیر، ترجمه و اجرا کرده است.
وی از برنامه تمرکز مجموعه فعالیت های بدنه و قطعات پرسی مورد نیاز گروه خودروسازی در سایپاپرس خبر داد.
پوستین دوز از موافقت خود با ایجاد مرکز تست و آزمایش پرس در سایپاپرس خبر داد و تصریح کرد: با برنامه طرح و توسعه سایپاپرس نیز موافقم و باید محوریت فعالیت های این مجموعه صنعتی را به فعالیت بر روی قطعات پرسی سوق داد.
\”علی محمدقلی ها\” مدیرعامل سابق سایپاپرس، در این مراسم با طلب حلالیت از همکاران خود در این شرکت اظهار امیدواری کرد که مدیرعامل جدید در راه تحقق آرزوی این شرکت برای تبدیل شدن به هلدینگ بدنه و ایجاد \”سایپابدنه\” موفق باشد.
\”فضل الله جمال لو\” مدیرعامل جدید شرکت سایپاپرس نیز فعالیت خود را ادامه راه سه مدیرعامل پیشین این شرکت دانست و بیان کرد: امیدوارم که با حمایت مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ایده استفاده از \”هایدروفرمینگ\” را در این شرکت پیاده سازی کنیم.
وی یکی از نقیصه های فعلی در صنعت خودروسازی کشور را مسئله ساخت نمونه های سریع دانست و بیان کرد: این خلاء منجر به ناکامی در عرضه و تولید سریع نمونه های جدید و فیس لیفت خودروها شده است که باید برطرف شود.
همچنین \”بیژن گرمچی\” مشاور اجرایی مدیرعامل سایپاپرس، در این مراسم به برخی فعالیت های این شرکت اشاره کرد و گفت: در شش ماهه ابتدای امسال موفق به تولید شش میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه شدیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۴ درصد رشد داشته است.
وی با بیان اینکه میانگین تولیدات قطعات پرسی با ۱۰ درصد رشد از ۹۵۲ هزار قطعه در ماه به یک میلیون و ۱۵۰ هزار قطعه رسیده است، اظهار داشت: میانگین تولیدات قطعات پرسی نیز حدود ۴۵ درصد افزایش داشته است.
گرمچی از کاهش ۲۱ درصدی توفقات خطوط تولید سایپاپرس خبر داد و شاخص بهبود تولید قطعات در این شرکت را بیش از ۳۳ درصد رشد برای سال جاری اعلام کرد.
مشاور اجرایی مدیرعامل سایپاپرس با توجه به اینکه ۹۵ درصد برنامه های این شرکت تحقق یافته است، از رشد ۱۶ درصدی برای ارسال قطعات به شرکت های مصرف کننده خبر داد و افزود: ۸۶ درصد بهبود کیفی تولیدات و ۴۸ درصد کاهش ضایعات برگشتی را برای محصول تندر۹۰ در سال جاری تجربه کرده ایم.
وی در پایان رشد کیفیت در بخش مجموعه سازی برای محصول پراید را ۲۵ درصد اعلام کرد و از کاهش ۱۶ درصدی ضایعات قطعات پراید در سال ۱۳۸۹ خبر داد.
یادآور می شود که در این مراسم علی محمدقلی ها به عنوان مدیرعامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت سیویکو منصوب شد.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=145
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما