یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۶

عضویت در شرکت هرمی، انگیزه سرقت مسلحانه

سرهنگ حسینی تصریح کرد: از متهمان سه قبضه سلاح کمری و تعدادی فشنگ جنگی و یک دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

فارس: سارقان مسلحی که قصد سرقت از یک طلافروشی در شهر قم را داشتند، توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا، سرهنگ حسینی رئیس پلیس آگاهی استان قم درباره این خبر گفت: در پی اطلاع از وقوع سرقت یک مغازه طلافروشی در سطح شهر قم، اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی بلافاصله به محل سرقت مراجعه و در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم، سارقان مسلح را که پس از زخمی کردن صاحب مغازه طلافروشی قصد فرار داشتند، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

در تحقیقات انجام شده، یکی از متهمان به سرقت مغازه طلافروشی اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل از این، به همراه ۲ نفر از پسرعموهایم در شرکت هرمی گلدکوئیست فعالیت داشتیم، که منجر به بی‌پولی و بدهی مالی‌مان شد.

وی ادامه داد: در نتیجه، با تهیه اسلحه و سرقت یک دستگاه موتورسیکلت، اقدام به سرقت مسلحانه کردیم. روز قبل از سرقت، یکی از پسرعموهایم از این کار منصرف شد، ولی به اتفاق پسرعموی دیگر به یکی از مغازه‌های طلافروشی مراجعه کردیم که با مقاومت صاحب مغازه روبرو شده، وی را با قمه زخمی کردیم، اما در هنگام فرار از محل توسط مأموران پلیس دستگیر شدیم.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: از متهمان سه قبضه سلاح کمری و تعدادی فشنگ جنگی و یک دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

با اقرار متهمان دیگر همدست آن‌ها شناسایی و دستگیر شد. که پس از جمع‌آوری مدارک و تکمیل پرونده، متهمان با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1473
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما