پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۵

تاخیر ۱۲ ساعته پرواز تهران ـ آلمان

این مسافر تاکید کرد: احتمالا به دلیل ممانعت ایران از پرواز مرکل صدر اعظم آلمان که از خاک ترکیه قصد داشت از طریق حریم هوایی ایران عازم هندوستان شود،‌ اما با تاخیر دو ساعته به دلیل عدم مجوز ایران مواجه شد.

فارس: مسافران پرواز ۷۲۳ تهران ـ هامبورگ در تماس با خبرگزاری فارس اعلام کردند این پرواز به دلایل نامعلومی با حداقل ۱۲ ساعت تاخیر انجام خواهد شد.

یکی از مسافران پرواز شماره ۷۲۳ تهران ـ هامبورگ که قرار بود ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت تهران در تاریخ ۲ ژوئن معادل ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی انجام شود، به دلایل نامعلومی اعلام شد مسافران به خانه‌های خود برگشته و از طرف فرودگاه با آنها تماس حاصل خواهد شد.

این مسافر تاکید کرد: مسافران این پرواز به قرارهای کاری و رزرو هتل در آلمان را از قبل انجام داده بودند به دلیل این تاخیر ۱۲ ساعته از دست خواهند داد و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) برای همه مسافران آژانس تهیه کرده و شماره تلفن همه مسافران را دریافت کرد و اعلام کرد از ساعت ۱۹ به بعد منتظر تماس فرودگاه باشند.

این مسافر تاکید کرد: احتمالا به دلیل ممانعت ایران از پرواز مرکل صدر اعظم آلمان که از خاک ترکیه قصد داشت از طریق حریم هوایی ایران عازم هندوستان شود،‌ اما با تاخیر دو ساعته به دلیل عدم مجوز ایران مواجه شد. بنابراین آلمان‌ها می‌خواهند از مسافران و مردم گروکشی کنند.

وی خواستار رسیدگی مسئولان دستگاه دیپلماسی به تاخیر بیش از اندازه پروازهای خارجی به دلایل سیاسی شد.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1504
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما