دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۴

نواخته شدن زنگ کارگری پدیده ای جدید در کشور

محسن پهلوان مقدم با اشاره به برگزاری مراسم نواخته شدن زنگ کارگری در پروژه مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده گفت: تلاش می‏کنیم با استفاده از ایده‏های جذاب و استمرار نوآوری در فعالیت‏ها توقعات جامعه را از پدیده برآورده کنیم.

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری پدیده گفت: استفاده از ابتکارات، ایده‏های جدید و خلاقانه و پرهیز از امور تکراری مشخصه اصلی فعالیت‏های این شرکت است.

به گزارش ستاد خبری مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده، محسن پهلوان مقدم با اشاره به برگزاری مراسم نواخته شدن زنگ کارگری در پروژه مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده گفت: تلاش می‏کنیم با استفاده از ایده‏های جذاب و استمرار نوآوری در فعالیت‏ها توقعات جامعه را از پدیده برآورده کنیم.

وی افزود: این شرکت از پیشنهاد برگزاری نواخته شدن زنگ کارگری به جای کلنگ‏زنی که بسیار کلیشه‏ای شده استقبال کرده و آن را در مراسم آغاز عملیات مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده به کار گرفت.

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری پدیده در خصوص مراحل اجرایی این مرکز و میزان اشتغال آن در منطقه شاندیز گفت: با آغاز عملیات اجرایی این مرکز حدود ۱۲۰۰ نفر در این پروژه مشغول به کار شده که طبق برنامه زمان‏بندی تا چند ماه آینده این تعداد به ۶ هزار نفر خواهد رسید.
وی افزود: بعد از اتمام مراحل ساخت پیش بینی می‏کنیم ۶ هزار نیروی بهره‏بردار در این مرکز فعالیت کنند.

پهلوان مقدم ادامه داد: این مرکز با یک میلیون متر مربع زیربنا و با سرمایه گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی توسط بخش خصوصی در کمتر از سه سال اجرا می‏شود.

همچنین بازار (مراکز خرید)، مجتمع مسکونی با خدمات هتلداری، هتل ۵ ستاره، مراکز فرهنگی، پارک تفریحات آبی، نمایشگاه دائمی گل و گیاه، شهربازی سرپوشیده و مجتمع اداری بخش‏های اصلی این مرکز را تشکیل خواهد داد.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1681
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما