سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

محصول الکتریکی مرسدس بنز ؛ شاید با یک برند مستقل

به نظر میرسد مرسدس بنز دومین برندی باشد که قصد دارد به مصاف مدل های i3 و i8 بی ام و برود. تسلا مدل S، مدل X و ۳ مدل دیگر گزینه هایی هستند که در این زمینه پیش از بنز قرار دارند.

به گزارش اخبار خودرو ، هفته گذشته خبرگزاری های اروپا به نقل از دو منبع ناشناس در مرسدس خبر دادند که در آینده دو اس یو وی و دو سدان تمام التریکی با برندهای میباخ و AMG وارد بازار خواهند شد. در این میان درست ترین حدس را میتوان بر مبنای صحبت های دیوید مک کارتی ، سخنگو و مدیر روابط عمومی مرسدس بنز، زد که گفته است برخی از این شایعات به حقیقت نزدیک است اما ممکن است تمرکز ما در بخش انرژی الکتریکی بر ون، کامیون و خودروهای تجاری باشد.

محصول الکتریکی مرسدس بنز

محصول الکتریکی مرسدس بنز

وی در نشست خبری خود صحبت از یکی از زیرمجموعه های مرسدس بنز به میان آورد که احتمالا تولید خودروهای الکتریکی در آن شرکت متمرکز خواهد شد اما نامی از شرکت مذکور به میان نیاورد. حتی این امکان نیز وجود دارد که مرسدس بنز محصولات الکتریکی خود را با برندی جدید روانه بازار کند.

نمایشگاه پاریس در ماه سپتامبر مکان احتمالی رونمایی از این خودرو و مشخص شدن جزییات آن خواهد بود. قبلا گفته میشود که این محصول، یک اتومبیل الکتریکی با برد ۵۰۰ کیلومتر بین دو شارژ کامل بوده و احتمالا یک GT خواهد بود اما نشریه اتومتیو نیوز در گزارشی این محصول احتمالی را یک اس یو وی عنوان کرد. البته احتمال اینکه هر دو محصول در کنار هم تولید شوند هم بسیار زیاد است.

مک کارتی در این باره گفته است : « احتمال اینکه خودروی التکریکی بنز، یک اس یو وی یا سدان بزرگ باشد بیشتر است. البته احتمال تولید خودروی اسپرت الکتریکی را نیز به طور کامل رد نمیکنم اما شانس کمتری برای تولید دارد. »

منبع : motoring

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما