پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰

حراج ماشین پسر ولیعهد بریتانیا به سود خیریه ها

خودروی رنجروور مخصوص شاهزاده ویلیام پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش کیت میدلتون برای فروش در حراجی به خیریه “استار” فرستاده شد.

به گزارش اخبار خودرو ،خودروی رنجروور مخصوص شاهزاده ویلیام پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش کیت میدلتون برای فروش در حراجی به خیریه “استار” فرستاده شد.

resized_613082_314

این رنجروور برای اولین بار ۳ سال قبل برای انتقال نتیجه این زوج سلطنتی انگلیس – شاهزاده جورج – از بیمارستان به خانه در اختیار آنها قرار گرفت.

تمام درآمد این حراجی صرف مدارس و تجهیز ساختارهای IT ، توصعه بیمارستان‌ها و ارائه خدمات روان‌درمانی به آسیب‌دیدگان نیروهای مسلح می‌شود.

بالاترین قیمت پیشنهادی که تاکنون برای این خودرو مطرح شده ۴۹ هزار و ۹۷۰ پوند (۶۴ هزار و ۹۷۶ دلار) است. پیش از این انتظار می‌رفت این خودرو بین ۷۵ تا ۱۵۰ هزار پوند به فروش برسد. البته ۸ روز دیگر از این حراجی باقی مانده است.

تعجب‌برانگیز نیست که این رنجروور با بالاترین قابلیت‌ها و امکانات به این زوج سلطنتی عرضه شده باشد. احتمال می‌رود طیف وسیعی از ویژگی‌های سفارشی در این خودرو به کار رفته باشد که تا کنون نامی از آن‌ها ذکر نشده است. اما به طور قطع می‌توان از پوشش‌ها و صفحه‌های ضد گلوله در این خودرو نام برد.

این خودرو به یک موتور۴٫۴ لیتری V8 با بازده ۳۳۴ اسب بخار و یک سامانه انتقال قدرت خودکار ۸ سرعته مجهز شده است.

resized_613085_940

منبع:عصر ایران

نویسنده : هوشمند امینی

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. حافظ
    در ارتباط با مطلب : حراج ماشین پسر ولیعهد بریتانیا به سود خیریه ها

    ماشین ضد گلوله ! امکانات خاص ؟ یا قیمت و اشتباه زدی یا اطلاعاتی که نوشتی اشتباه ، قیمت پایه این ماشین صفرش و بخوای بگیری بالای ٧٠ هزار دلار بعد چجوری ماشین اینا با اون قیمت ؟ میگیریم حراجی ، ولی مسلما دیگه امکانات خاص و ضد گلوله نیستش ……..

دیدگاه شما