پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲

انتشار تیزر رسمی از نسل جدید هیوندای i30

هیوندای یک تیزر ویدئویی از نسل بعدی i30 منتشر کرده است که در آن همانند النترا GT جدید که در آمریکا به نمایش درآمده، شاهد اصلاحاتی در طراحی نسبت به نسل فعلی هستیم.

به گزارش اخبار خودرو ، هیوندای یک تیزر ویدئویی از نسل بعدی i30 منتشر کرده است که در آن همانند النترا GT جدید که در آمریکا به نمایش درآمده، شاهد اصلاحاتی در طراحی نسبت به نسل فعلی هستیم.

نسل جدید هیوندای i30

نسل جدید هیوندای i30

پیتر شریر، مدیر بخش طراحی هیوندای در این باره گفته است : « در طراحی i30 زبان طراحی جدیدی که هیوندای در محصولات اخیرش استفاده کرده دیده میشود و شاخص های این طراحی عبارتند از خطوط شناور، سطوح اصلاح شده و بدنه ای خوش فرم. »

نسل جدید هیوندای i30

نسل جدید هیوندای i30

چیزی که در تصاویر هم بر روی آن تاکید شده است جلوپنجره مشبک جدید i30 است که مانند آبشاری به پایین سرازیر شده است و کاملا با جلوپنجره قبلی که از خطوط افقی براق تشکیل شده بود تفاوت دارد. هیوندای همچنین شکل چراغ های عقب و جلو را نیز تغییر داده و آنها را باریک تر کرده است.

هیوندای i30 جدید در ۷ سپتامبر رونمایی خواهد شد، پیش از آنکه چند هفته بعد از آن در نمایشگاه پاریس به نمایش دربیاید. این خودروساز نسل جدید i30 را پرقدرت تر و از نظر اقتصادی به صرفه تر ارزیابی کرده در حالی که تلاش شده قیمت آن در همان حدود نسل فعلی حفظ شود.

نسل جدید هیوندای i30

نسل جدید هیوندای i30

نسل فعلی النترا GT نیز شباهت های زیادی با i30 فعلی داشته و حتی میتوان آنرا نمونه لیفت بک این خودرو دانست. پس این انتظار میرود که تغییرات انجام شده در i30 جدید در نسل بعدی النترا GT نیز اعمال شود.این خودرو که در سال ۲۰۱۳ وارد بازار شده از قطعات مشترک زیادی با النترا سدان نسل پنجم بهره میبرد. این خودرو قدرت خود را از یک موتور ۲ لیتری چهار سیلندر با توان ۱۷۳ اسب بخار و گشتاور ۱۵۴ فوت پوند میگیرد. این پیشرانه شاید در نسل جدید i30 نیز یکی از گزینه ها باشد.

منبع : motortrend

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما