جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱
واردات ۷۰۶ میلیون دلار خودور و قطعات

واردات ۵۴ میلیون دلاری لکسوس با ارز مبادله ای

در چهار ماهه ابتدایی سال جاری میزان واردات خودرو و قطعات به بیش از ۷۰۶ میلیون دلار رسیده است که بخش قابل توجهی از آن مربوط به واردات خودرو بوده است.

به گزارش اخبار خودرو ، در چهار ماهه ابتدایی سال جاری میزان واردات خودرو و قطعات به بیش از ۷۰۶ میلیون دلار رسیده است که بخش قابل توجهی از آن مربوط به واردات خودرو بوده است.

واردات ۵۴ میلیون دلاری لکسوس با ارز مبادله ای

واردات ۵۴ میلیون دلاری لکسوس با ارز مبادله ای

به گزارش اقتصاد آنلاین بررسی آمار واردات خودرو و قطعات نشان از آن دارد که از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۱۰۰۰ دستگاه لکسوس با ارزش بیش از ۵۴ میلیون دلار وارد کشور شده است.

بر اساس این گزارش در این مدت حدود یک هزار و ۵۰ دستگاه انواع خودرو لکسوس وارد شده که گران ترین نوع این خودرو  NX300H  مدل ۲۰۱۶هیبریدی، ۵درب دنده اتومات شاسی بلند بوده که با قیمتی و معادل ۵۴ هزار و ۵۰۰ دلار حدود ۱۹۰ میلیون تومان با نرخ ارز آزاد بوده است.

البته این خودروها با نرخ ارز مبادله ای وارد کشور شده است و در بازار آزاد با قیمتی حدود ۳۵۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. كارشناس خودرو
    در ارتباط با مطلب : واردات ۵۴ میلیون دلاری لکسوس با ارز مبادله ای

    به چه کسی ارز مبادله میدهند؟وقتی پول دارو بیماران سرطانی را برای واردات خودرو هزینه می شودو…پس از این بی قانونی ها نباید تعجب کنیم چون قانون درست اجرا نمی شود.

  2. رضا
    در ارتباط با مطلب : واردات ۵۴ میلیون دلاری لکسوس با ارز مبادله ای

    بعید می دانم برای واردات خودرو ارز مبادله ای بدهند.دولت اختصاص این ارز حتی برای واردات مواد اولیه صنایع را هم متوقف کرده است.

دیدگاه شما