دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
امحای خودروهای لوکس به تهران هم می‌رسد؟

خاک‌خوری خودروهای لوکس میلیاردی در پارکینگ سازمان اموال تملیکی+عکس

بعد از گذشت مدتها از کشف و توقیف تعداد زیادی از خودروهای لوکس قاچاق، هنوز این خودروها در پارکینگ سازمان اموال تملیکی خاک می خورند.

ده روز پیش بود که تعدای عکس از سوی یکی از افرادی که به ساختمان سازمان اموال تملیکی رفت و آمد دارد برای خبرگزاری میزان ارسال شد. تصاویر ثبت شده از وجود خودروهای لوکس قاچاق در پارکینگ سازمان اموال تملیکی حکایت دارند که ظاهرا چند وقتی هست که در پارکینگ مهمان این سازمان هستند.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از میزان، گفتنی است مطابق اطلاعات به دست آمده؛ مدتها از کشف و توقیف تعداد زیادی از خودروهای لوکس قاچاق می‌گذرد اما هنوز این خودروها تعیین تکلیف نشده و در پارکینگ سازمان اموال تملیکی خاک می‌خورند.

لازم به ذکر است پیگیری‌های خبرنگار ما و سوال از سازمان اموال تملیکی در مورد تعیین تکلیف این خودروها بعد از گذشت چند روز همچنان بی جواب مانده است.

حال باید دید خودروهای لوکس قاچاق پارک شده در پارکینگ سازمان اموال تملیکی به همان سرنوشتی دچار می‌شوند که قرار است برای ۱۳ خودروی لوکس قاچاق در شیراز اتفاق بیفتد یا اینکه نه اتفاق دیگری انتظار آن‌ها را می‌کشد.

خودرو+لوکس

امحای خودروهای لوکس

خودرو+لوکس (۳)

امحای خودروهای لوکس

خودرو+لوکس (۱)

امحای خودروهای لوکس

خودرو+لوکس (۲)

امحای خودروهای لوکس

خودرو+لوکس (۴)

امحای خودروهای لوکس

خودرو+لوکس (۵)

امحای خودروهای لوکس

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس
    در ارتباط با مطلب : خاک‌خوری خودروهای لوکس میلیاردی در پارکینگ سازمان اموال تملیکی+عکس

    به نظر من کالاهای قاچاقی که فی الذاته مضر هستند مانند فیلمها و مجلات مستهجن باید نابود شوند و برای ۹۹% کالاهای قاچاق که مضر نیستند و می توانند مورد مصرف قرار گیرند ، باید قانون اصلاح شده و آن کالاها در مناطق آزاد اقتصادی به طریق مزایده به خریداران عرضه شوند .

دیدگاه شما