سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸

آزادگان نماد سرافرازی، ایستادگی و فداکاری هستند

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در آئین تجلیل از آزادگان گروه خودروسازی سایپا آزادگان را شایسته تقدیر و تجلیل دانست و آن ها را نماد بارز فداکاری دانست.

به گزارش  اخبار خودرو ،دکترمهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم تجلیل از آزادگان گروه سایپا اظهار داشت: تحمل سختی های آزادگان عزیز  در شرایط دشوار جزء با صبر و شکیبایی و استقامت امکان پذیر نبوده و این امر مشخصه بارز تمام آزادگان کشور است.

وی با بیان اینکه افتخار می کنم در کنار همکاران آزاده خود به خدمت مشغولم ، افزود: آزادگان کشور نماد صبر و شکیبایی هستند و همین آزادگان غیور و غیرتمند اند که چشم طمع دشمنان را از نگاه خصمانه علیه ایران دور نگه داشته اند.

جمالی تصریح کرد: امنیت کشور ما نشأت گرفته از مقاومت ۸ ساله دفاع مقدس است و آنچه که ایران را نسبت به دیگر کشورها متمایز کرده است؛ عزم ، غیرت و ایستادگی مردم در مقابل هرگونه حرف زور است که مصداق بارز این امر در میان آزادگان وجود دارد.

جمالی خاطرنشان کرد: مقاومت بخشی از فرهنگ آزادگی ایرانیان است و باید همیشه و همه حال از تمام ایثارگران و جانبازان و آزادگان که نمادی از ایستادگی هستند تجلیل کرد.

شایان ذکر است مراسم تجلیل از آزادگان سایپا با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و جمعی از آزادگان گروه خودروسازی سایپا و همچنین یادگار احمد پور فرمانده حوزه مقاومت گروه سایپا امروز در شرکت سایپا برگزار شد و در جریان آن ضمن تقدیر و تجلیل از پرسنل آزاده سایپا ، هدایایی به رسم یادبود به این عزیزان اهداء شد.

_T6A0174

نویسنده : هوشمند امینی

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما