چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۱

۳۵۰ هزار تومان، اجاره سوئیتی ۳۰ متری

سوئیت ۴۰ متر است و در صادقیه قرار دارد، زن جوانی که پاسخگوی شماره تماس درج شده در آگهی است، در توضیح درباره امکانات خانه تنها می گوید: نورگیر عالی دارد.

خیلی از زوج‌های جوان و مستاجر، فصل تابستان را برای اسباب کشی انتخاب می‌کنند. جدا از این اتفاق، دانشجوها هم در این فصل راهی بنگاه‌های مسکن می‌شوند.

به گزارش برنا، خیلی از زوج‌های جوان و مستاجر، فصل تابستان را برای اسباب کشی انتخاب می‌کنند. جدا از این اتفاق، دانشجوها هم در این فصل راهی بنگاه‌های مسکن می‌شوند. در کل تابستان فصل جابه‌جایی خانه به دوش‌هاست. دانشجوها و زوج‌های جوان، معمولا دنبال خانه‌های کوچک و جمع و جور با متراژهای پایین هستند و البته میزان رهن و اجاره هم مثل هر مستاجر دیگری برایشان اهمیت ویژه‌ای دارد. در گزارشی کوتاه سراغ از قیمت، امکانات و شرایط ویژه خانه‌های متراژ پایین در نقاط مختلف شهر گرفتیم.

نگاه اول: سوئیت ۴۰ متر است و در صادقیه قرار دارد، زن جوانی که پاسخگوی شماره تماس درج شده در آگهی است، در توضیح درباره امکانات خانه تنها می گوید: نورگیر عالی دارد! و بعد درباره قیمت می گوید: مبلغ ۵ میلیون تومان ودیعه و ۳۵۰ هزار تومان مبلغ اجاره بها است. این سوئیت را فقط به خانم‌های مجرد اجاره می دهیم.

نگاه دوم: خانه ۲۴ متری در سه راه آذری؛ پیرزنی درباره شرایط اتاق می‌گوید: حمام و دستشویی با بقیه مشترک بوده و مبلغ ودیعه ۷ میلیون تومان و اجاره بها ۲۰ هزار تومان است.

نگاه سوم: آپارتمان در ضلع جنوبی پارک تسلیحات در حوالی منطقه نارمک قرار دارد. مالک می‌گوید: ۳۷ متر است، ۲ میلیون ودیعه و ماهی ۳۵۰ هزار تومان مبلغ اجاره است. آپارتمان در طبقه دوم قرار دارد و اگر دختر یا پسر مجردی بخواهد خانه را اجاره کند باید اول او را از نزدیک ببینم بعد می گویم اجاره می دهم یا نه!

نگاه چهارم: آپارتمانی ۳۷ متری در حوالی دروازه شمیران مورد بعدی است. تکواحدی است. بعد از تماس با شماره درج شده در آگهی مردی که گوشی را برمی دارد درباره آپارتمان می گوید: آسانسور و پارکینگ ندارد، سرویس بهداشتی و کابینت دارد و کفپوش ساختمان هم سرامیک است.

بنا به این گزارش قیمت آپارتمان‌ها و سوئیت های با متراژ پایین تا ۴۰ متر به این شرح است: سوئیت ۴۰ متری در فلکه چهارم تهرانپارس ۱۲ میلیون رهن کامل، سوئیت ۴۰ متری در تهرانپارس ۱۵ میلیون ودیعه و ۱۵۰ هزار تومان اجاره، سوئیت ۴۰ متری در منطقه نیاوران ۲ میلیون ودیعه و ۲۰۰ هزار تومان اجاره بها، سوئیت‌هایی با متراژهای ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۴۰ متر، مبله در حوالی میدان فردوسی، رهن کامل با مبالغی از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان، سوئیتی ۴۰ متری در منطقه دربند ۵ میلیون تومان ودیعه و ۳۵۰ هزار تومان اجاره بها، آپارتمانی ۳۰ متری در یوسف آباد ۲۶ میلیون رهن کامل و قابل تبدیل به اجاره، آپارتمان ۳۸ متری در کارگر جنوبی ۴ میلیون ودیعه و ۳۵۰ هزار تومان اجاره، سوئیت ۲۰ متری در خیابان شریعتی ۱۱ میلیون رهن کامل است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1742
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما