شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۶

بهترین خط هوایی ارزان‌قیمت جهان

در پی نظرسنجی از بیش از ۱۸.۸ میلیون مسافر از ۱۰۰ ملیت مختلف، خط هوایی ارزان‌ قیمت ایرآسیا که در هفته دو بار از کوالالامپور به تهران پرواز دارد، به دلیل خدمات خوب و قیمت‌های مناسبش توانست برای سومین سال متوالی به عنوان برترین خط هوایی ارزان قیمت جهان انتخاب شود.
شرکت ایرآسیا موفق شد عنوان بهترین خط هوایی ارزان قیمت جهان را از آن خود کند.

به گزارش ایسنا، در پی نظرسنجی از بیش از ۱۸.۸ میلیون مسافر از ۱۰۰ ملیت مختلف، خط هوایی ارزان‌ قیمت ایرآسیا که در هفته دو بار از کوالالامپور به تهران پرواز دارد، به دلیل خدمات خوب و قیمت‌های مناسبش توانست برای سومین سال متوالی به عنوان برترین خط هوایی ارزان قیمت جهان انتخاب شود.

پس از ایرآسیا، خطوط هوایی جت‌استار ایرویز و ویرجین آمریکا در مکان‌های دوم و سوم بهترین خطوط هوایی ارزان‌ قیمت جهان ایستادند.

مدیر اسکای تراکس به عنوان برگزارکننده این نظرسنجی گفت: این خط هوایی برای سومین بار برنده این جایزه شد و نشان داد که قصد دارد به موفقیت‌های خود ادامه دهد. مسافران این خط هوایی از خدمات ارائه شده رضایت دارند و این مهمترین فاکتور موفقیت ایرآسیا بوده است.

در همین حال خط هوایی قطر ایرویز به عنوان برترین خط هوایی جهان انتخاب شده و سنگاپور ایرلاینز نیز به عنوان دومین خط هوایی برتر جهان برگزیده شده است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1770
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما