یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۳

بابایی، قائم مقام بازاریابی و فروش ایران خودرو شد

مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو با حفظ سمت، قائم مقام معاونت بازایابی و فروش بزرگترین خودروساز خاورمیانه شد.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از ایکوپرس، طی حکمی از سوی نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، عبدالله بابایی با حفظ سمت، به عنوان قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش این شرکت منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است؛ با اعمال تدابیر لازم و با بهره گیری از توان و شایستگی های منابع مدیریتی و تخصصی موجود و کارآمد، فعالیتهای حوزه مربوطه بنحوی سازماندهی شود که با در نظر گرفتن چشم انداز و برنامه های شرکت، حفظ و گسترش بازار در قالب یک برنامه جامع محقق گردد.

گفتنی است، بابایی که بیش از ۱۲ سال تجربه مفید در حوزه مدیریت های فروش، بازاریابی، خدمات پس از فروش و ارتباطات صنعت خودروسازی کشور دارد، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) است و پیش از این مسؤلیت هایی همچون مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت قطعات یدکی و گسترش خدمات پارس خودرو، مدیر بازاریابی و فروش پارس خودرو، قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش پارس خودرو، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) را بر عهده داشته و از سال ۸۸ تا کنون نیز مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو است.

از آنجایی که فعالیت های ارتباطات و فروش در صنعت خودرو می تواند مکمل یکدیگر باشد، این انتصاب شرایط فروش ایران خودرو را بهبود خواهد بخشید و موجب شکوفایی در این بخش مهم خواهد شد.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1781
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما