شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۴

ارائه کارت الکترونیک شهروندی تا آخر تیر

درحال حاضر سیستم جدید بانک شهر درحال بارگذاری است که تا ۱۵ تیر عملیاتی می‌شود. با اجرای این سیستم بانک شهر می‌تواند هر هفته یک محصول جدید قابل رقابت با بانک‌های خارجی ارائه کند که ارائه کارت الکترونیک شهروندی از جمله این خدمات است

معاون امور مالی شهرداری تهران گفت: کارت الکترونیک شهروندی تا پایان تیر از سوی بانک شهر ارائه می‌شود که شهروندان با استفاده از این کارت می‌تواند بهای تمام خدمات شهری از جمله حمل‌ونقل عمومی را پرداخت کنند.

حسین محمد پورزرندی معاون امور مالی شهرداری تهران در گفت‌وگو با شهر گفت: هم اکنون در سیستم بانکداری جهانی خدمات متنوعی به صاحبان حساب ارائه می‌شود که این موضوع نیز سرلوح بانک شهر برای ارائه خدمات متنوع به شهروندان است.

او افزود: درحال حاضر سیستم جدید بانک شهر درحال بارگذاری است که تا ۱۵ تیر عملیاتی می‌شود. با اجرای این سیستم بانک شهر می‌تواند هر هفته یک محصول جدید قابل رقابت با بانک‌های خارجی ارائه کند که ارائه کارت الکترونیک شهروندی از جمله این خدمات است.

معاون شهردار تهران با بیان این که این کارت تا پایان تیر توسط بانک شهر، ارائه می‌شود، گفت: با ارائه این محصول تمام کارت‌های خدمات شهری تبدیل به یک کارت می‌شود.

او تصریح‌کرد: شهروندان با استفاده از این کارت می‌تواند بهای تمام خدمات شهری از جمله حمل‌ونقل عمومی را پرداخت کنند.

پورزندی افزود: این یکی از کوچکترین خدمات سیستم جدید بانک شهر خواهد بود که در اختیار شهروندان قرارخواهد گرفت.

بنابراین گزارش، پیش از این نیز دکتر محمدباقرقالیباف شهردار تهران با راه‌اندازی سیستم جدید بانک شهر گفته بود: با بهره‌گیری از این سیستم کیف پول خرد شهر در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1783
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما