یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۶

عملکرد سایپادیزل در تولید خودروهای تجاری

آمارها از توقف خطوط تولید خودروهای کامیونت و مسافری سایپادیزل در سال جدید خبر می دهد.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از پرشین خودرو، تولید انواع خودرو تجاری و باری در شرکت سایپادیزل از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۷.۱ درصد کاهش یافته است.
در شرایطی میزان تولید شرکت سایپادیزل در اولین فصل سال جاری به یک هزار و ۱۷۰ دستگاه رسیده که این رقم در مدت مشابه سال قبل یک هزار و ۴۱۱ دستگاه بوده است. این عقب‌گرد تولید، افت ۱۷ درصدی را برای این شرکت تجاری ساز به همراه داشته است.
همچنین در سه ماه ابتدایی سال جاری تولید انواع کامیونت در سایپادیزل متوقف شده و به صفر رسیده است. هیچ کدام از خودروهای کامیونت فوتون و کامیونت سایپادیزل و خودرو مسافری یوتانگ طی مدت مورد بررسی از خطوط تولید این شرکت عبور نکرده است.
بر اساس این گزارش، در خردادماه سال جاری شرکت سایپا دیزل موفق به تولید ۲۶۳ دستگاه انواع کشنده شده است. این میزان تولید برای سه ماه ابتدایی سال جاری یک هزار و ۵۵ دستگاه ثبت شده است.
در بخش خودروهای کشنده، تولید کشنده ولوو در خردادماه امسال ۱۰۰ دستگاه و کشنده دانگ فنگ ۱۶۴ دستگاه بوده در حالی که برای کشنده سایپادیزل هیچ تولیدی به ثبت نرسیده است.
میزان تولید این خودروها در فصل بهار به ترتیب ۲۵۵، ۸۰۰ و صفر دستگاه بوده است.
همچنین میزان تولید خودروهای باری برای شرکت سایپادیزل در خردادماه امسال ۳۳ دستگاه و در سه ماهه ابتدایی سال جاری ۹۷ دستگاه ثبت شده است.
در بخش خودروهای باری، تولید ولوو باری در خردادماه امسال چهار دستگاه و دانگ فنگ باری ۲۹ دستگاه بوده در حالی که برای خودرو باری رنو هیچ تولیدی به ثبت نرسیده است.
میزان تولید این خودروها در فصل بهار به ترتیب ۶۸، ۲۹ و صفر دستگاه بوده است.
در بخش خودروهای کمپرسی نیز تولید سه ماه سایپادیزل با تولید خردادماه این شرکت برابری می کند به این معنی که این شرکت طی این مدت تنها موفق به تولید ۱۸ دستگاه خودرو کمپرسی شده است.
در شرایطی تولید کمپرسی ولوو سایپا دیزل در خردادماه سال جاری ۱۸ دستگاه بوده که برای این خودرو در دوماه ابتدایی امسال هیچ تولیدی به ثبت نرسیده است. همچنین تولید بهار و خرداماه کمپرسی های دانگ فنگ و رنو سایپادیزل به صفر رسیده است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1792
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما