چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰ - ۹:۵۱

قیمت ها در بازار سکه ، طلا و ارز

محمد کشتی آرای در مصاحبه با رادیو اقتصاد گفت: قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱۵۰۵ دلار رسیده است و با توجه به افزایش نرخ دلار تا ۱۱۶۰ تومان در بازار داخلی گفت : قیمت هر قطعه سکه تمام بهار‌ آزادی طرح جدید در بازار به ۴۳۰ هزار تومان رسیده است که دو هزار و پانصد تومان افزایش نشان می دهد.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اشاره به فرا رسیدن عید مبعث گفت : فردا بسیاری از واحدهای عرضه سکه و طلا فعال است.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمد کشتی آرای در مصاحبه با رادیو اقتصاد گفت: قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱۵۰۵ دلار رسیده است و با توجه به افزایش نرخ دلار تا ۱۱۶۰ تومان در بازار داخلی گفت : قیمت هر قطعه سکه تمام بهار‌ آزادی طرح جدید در بازار به ۴۳۰ هزار تومان رسیده است که دو هزار و پانصد تومان افزایش نشان می دهد.

وی افزود : قیمت نیم سکه در بازار به ۲۱۷ هزار تومان و نرخ ربع سکه بهار آزادی با ۲ هزار تومان افزایش دیروز به ۱۲۷ هزار تومان رسیده است.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر قیمت سکه یک گرمی را هم در بازار با دو هزار تومان افزایش ۷۲ هزار تومان اعلام کرد.

کشتی آرای گفت : قیمت هر مثقال طلای ۱۷ عیار حدود ۱۸۵ هزار تومان ، قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۱۹۶هزار تومان و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به ۴۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است که روند افزایشی داشت.

نرخ دلار هم در بازار در پایان معاملات دیروز تا ۱۱۶۰ تومان ، نرخ یورو به ۱۶۱۰ تومان و نرخ هر پوند انگلیس هم ۱۸۹۰ تومان رسیده است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1825
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما