چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۱۱

نسخه پرقدرت تر آونتادور در راه است + فیلم

سوپراسپرت ساز ایتالیایی قصد دارد با یک جراحی سبک ( آونتادور ) گل سرسبد ۱۲ سیلندر خود را پرقدرت تر عازم میدان رقابت کند.

به گزارش اخبار خودرو ، در تیزری که اخیرا لامبورگینی منتشر کرده خبر از ورود قریب الوقوع یک محصول جدید داده است. این کلیپ حدودا ۴۰ ثانیه ای با گذری به تاریخچه لامبورگینی از سال ۱۹۶۳ و اولین سوپراسپرت ۱۲ سیلندر این خودروساز یعنی ۳۵۰ GT آغاز می‌شود.

آونتادور

آونتادور

اولین محصول تولید انبوه لامبورگینی با موتور جلو که بعدها آن مسیر توسط نمونه های موتور وسطی همچون میورا ادامه یافت و تیزر بطور کوتاهی به آن می‌پردازد.

آونتادور

آونتادور

در پایان کلیپ یک لامبورگینی آونتادور ۶۹۰ اسبی ظاهر شده و این پرسش مطرح می‌شود که بعدی چه خواهد بود ؟

این سوال مهمی است اما به نظر ما سوپراسپرت V12 بعدی لامبورگینی یک محصول کاملا جدید نخواهد بود. احتمالا اتومبیل مذکور نسخه بهسازی شده و پرقدرت تر آونتادور است که آونتادور S نام دارد و در سال ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد.

آونتادور

آونتادور

سایت اتواکسپرس اخیرا تصاویر مخفیانه ای را از محصول جدید لامبورگینی در پوشش استتار سبک ثبت کرده که این خودرو را در حال تست در پیست نوربرگرینگ نشان می‌دهد و از شمایل آن مشخص است که با یک آونتادور جدید طرف هستیم.

آونتادور

آونتادور

از طرفی دیگر اگر عمر تولید آونتادور را مانند مورسیه لاگو ۹ سال در نظر بگیریم، اکنون پنج سال از معرفی آن گذشته و به نیمه عمر خود رسیده است و برای یک فیس لیفت و تجهیز آن به موتور قدرتمندتر V12 زمان مناسبی است.

آونتادور

آونتادور

با قطعیت نمی‌توان در مورد قدرت آونتادور S اظهار نظر کرد اما با در نظر گرفتن قدرت ۷۴۰ اسبی آونتادور SV رقمی در حدود ۷۱۰ اسب بخار معقول به نظر می‌رسد. و یادمان هست لامبورگینی پیش از آن به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس نسخه ۷۱۰ اسبی آونتادور را بطور محدود تولید کرده بود.

آونتادور

آونتادور

تغییراتی که می‌توان از تصاویر جاسوسی دریافت تغییر در آرایش و شکل ورودی های هوای جلو، دیفیوزر عقب بزرگتر و اگزوزهای متفاوت از مدل فعلی می‌باشد و برای مشاهده تمام جزییات بطور کامل باید تا سال آینده صبر کنیم.

منبع : autoexpress

نویسنده : هوشمند امینی

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما