سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸

عرضه نقد و اقساط راو۴ مدل ۲۰۱۷ برای مشتریان

لازم به ذکر است علاقه‌مندان در صورت خرید نقدی هر کدام از ۳ تیپ موجود راوفور ۲۰۱۷ می‌توانند از هدیه ویژه یک سال بیمه بدنه رایگان بهره‌مند شوند.

 به گزارش اخبار خودرو ، کراس‌اوور محبوب تویوتا، راوفور، مدل ۲۰۱۷ در شرایط جدید فروش ایرتویا به صورت تحویل فوری و با ۳ تیپ T2-G ، T3-V و T3-E که به لحاظ فنی و موتوری یکسان بوده و فقط از نظر آپشنی متفاوتند، به چشم می‌خورد.

عرضه نقد و اقساط  راو4 مدل 2017 برای مشتریان

عرضه نقد و اقساط راو۴ مدل ۲۰۱۷ برای مشتریان

تیپ فول راوفور با امکانات کاملی نظیر سیستم تثبیت سرعت (کروز کنترل)، سیستم هوشمند ورود بدون کلید و دکمه استارت، سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سرپایینی (DAC)، سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سربالایی (HAC)، تنظیم چندحالته و برقی صندلی راننده، تودوزی چرم، آینه الکتروکرومیک، سیستم صوتی با قابلیت پخشAM/FM/CD/USB/AUX/DVD ، نویگیشن، بلوتوث، صفحه نمایشگر، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک با قابلیت تنظیم دوگانه دما برای سرنشینان جلو، سیستم تنظیم اتوماتیک نور چراغ‌های جلو (Auto leveling)، آینه‌های بغل تاشوی برقی، سانروف، در صندوق عقب هوشمند (باز شدن با کمک سنسور حرکتی پا) و … به فروش می‌رسد.

در شرایط فروش جدید ایرتویا، راوفور مدل ۲۰۱۷ در ۳ تیپ با شروع قیمت از ۲۳۳ میلیون تومان (برای مدل پایه در این بخشنامه) و با تسهیلات تا سقف ۱۰۵ میلیون تومان (برای مدل فول در این بخشنامه) قابل ارائه به خریداران است.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان در صورت خرید نقدی هر کدام از ۳ تیپ موجود راوفور ۲۰۱۷ می‌توانند از هدیه ویژه یک سال بیمه بدنه رایگان بهره‌مند شوند. همچنین شرایط اقساطی متنوعی در این بخشنامه به صورت ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه برای هر ۳ تیپ خودروی راوفور ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است.

احتمالا با توجه به محدودیت‌هایی که برای واردات خودروهایی نظیر کیا سورنتو و هیوندای سانتافه به وجود آمده به نظر می‌رسد تویوتا راو۴ تا پایان سال فروش خوبی را تجربه کند.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما