یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۰

بفرمایید شام ایرانی در شبکه نمایش خانگی

بنا بر این گزارش، در آینده‌ای نزدیک، چگونگی حضور عموم علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه، از طریق رسانه‌های جمعی اعلام می‌شود.

فارس: با پایان تصویربرداری ده قسمت از مجموعه «بفرمایید شام ایرانی» به کارگردانی بیژن بی‌رنگ و تهیه‌کنندگی مؤسسه سینما ۲۴ به زودی سری اول مجموعه در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

صویربرداری ده قسمت از مجموعه «بفرمایید شام ایرانی» به اتمام رسیده است. در این مجموعه تعدادی از بازیگران سینمای ایران با هم به رقابت پرداخته‌اند که از میان آنها می‌توان به شقایق دهقان و مهدی پاکدل اشاره کرد. تدوین قسمت‌های ضبط شده این برنامه، همزمان با تصویربرداری گروه‌های جدید در حال انجام است و به زودی اولین سری از مجموعه برنامه «بفرمایید شام ایرانی» در شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

بنا بر این گزارش، در آینده‌ای نزدیک، چگونگی حضور عموم علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه، از طریق رسانه‌های جمعی اعلام می‌شود.

تعدادی از عواملی که در ساخت این برنامه همکاری دارند، عبارتند از:
کارگردان: بیژن بیرنگ/ دستیار اول کارگردان: رضا یزدانی/ مدیر برنامه‌ریزی: ثمره نیک سرشت/ طراح صحنه: صحرا بی‌رنگ/ طراح چهره‌پردازی: مریم شکرایی/ تصویربرداران: هادی پویان، مهدی قنبرزاده/ نور: یدالله بشک/ صدابردار: کامران کیان ارثی/ مدیر تولید: حسین عباسی/ تدوین: ناصر فخری.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1891
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما