دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۶

تولید ۳۵ میلیون قطعه به ارزش ۳۵ میلیارد تومان درسال ۹۰

شرکت قالب های پیشرفته ایران خودرو در سال جاری ۳۵ میلیون قطعه به ارزش ۳۵ میلیارد تومان تولید می کند.

به گزارش ایکو پرس ، سید داوود خراسانی مدیر عامل شرکت قالب های پیشرفته ایران خودرو با بیان این مطلب، گفت: در سال۸۹ حدود ۲۵ میلیون قطعه به ارزش ۲۲ میلیارد تومان توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه شد.

وی افزود: حدود ۹۰ درصد تولیدات این شرکت، به گروه صنعتی ایران خودرو تعلق دارد و مابقی آن به شرکت های قطعه ساز ارایه می شود.

خراسانی ارائه خدمات طراحی و ساخت پنل گیج ها و قالب ها به شرکت های گروه و خارج از گروه ایران خودرو را از دیگر فعالیت های این شرکت ذکر کرد و گفت: تا به حال، در زمینه قالب های فلزی کار می کردیم، اما تولید قالب های بزرگ پلاستیکی با تناژ بالا را که تا کنون در ایران ساخته نشده، در برنامه امسال داریم.

وی افزود : در حال حاضر ۱۵۰قطعه پژو ۲۰۶ ، ۲۶قطعه رانا، ۵۰ قطعه ۴۰۵ و سمند و اسکلت داشبورد دنا در این شرکت تولید می شود.

مدیر عامل شرکت قالب های پیشرفته ایران خودرو افزود: در حال حاضر قالب رودری پژو ۲۰۶ و قالب های بالای ۲۰ تن و ۱۵تن و همچنین قالب سپر ۲۰۶ در دست طراحی و ساخت و قالب های ریخته گری آلومینیم تحت فشار و فشار کم در برنامه است.

وی تاکید کرد : حضور فعال در بازار و شرکت در نمایشگاه ها می تواند پل ارتباطی مطئنی برای معرفی خدمات و محصولات باشد. چنان که از طریق حضور در نمایشگاه معتبر در ترکیه موفق شدیم، دو سفارش تولید قالب دریافت کنیم که ارزش قرارداد آن حدود ۴۵۰ هزار یورو بود.

خراسانی افزود: طراحی قالب های فلزی به طور کامل توسط کارشناسان شرکت و قالب های پلاستیک و آلومینیومی با همکاری شرکت های ترکیه ای انجام می شود.

وی تعداد شاغلان در شرکت قالب های پیشرفته ایران خودرو را حدود ۲۷۵ نفر در دو شیفت کاری ذکر کرد و گفت: خطوط برش، نیروی انسانی متخصص، ماشین آلات و ابزار دقیق این شرکت، منحصر به فرد است. خطوط ماشین کاری و قالب سازی با تمام ظرفیت و خطوط برش با ظرفیت ۳۵ درصد کار می کند و خطوط پرسکاری نیز دارای ظرفیت خالی است.

وی از تولید پروفیل های ساختمانی در شرکت قالب های پیشرفته ایران خودرو در آینده خبر داد و اظهار داشت: این شرکت تا کنون گواهی نامه های ایزو ۲۰۰۴، ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ را از آلمان و گواهی نامه تعهد به تعالی بر اساس مدل EFQM را دریافت کرده است.

شرکت قالب های پیشرفته ایران خودرو زیر مجموعه شرکت تام و ماموریت آن طراحی و تولید قالب های پلاستیکی و فلزی، طراحی و ساخت پنل گیج ها، فیکسچرهای کنترلی و فیکسچرهای مونتاژی با استانداردهای روز جهانی برای ایران خودرو است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1899
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما