سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۰ - ۸:۵۰

لکسوس GS را بشناسیم

پشت فرمان این خودروی هشت سیلندر می‌توان سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت را تجربه کرد و در عرض ۴/۵ ثانیه به شتاب ۱۰۰ کیلومتر رسید. گیربکس GS، دنده اتوماتیک با قابلیت تعویض به صورت دستی است.

امروز یک ژاپنی مهمان ستون است، مهمانی که لکسوس GS 460 نام دارد و یکی از برندهای لوکس تویوتا محسوب می‌شود. این خودرو که توسط ایرتویا به کشور وارد می‌شود، ۴۶۰۰ سی سی حجم دارد و ۳۴۲ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

پشت فرمان این خودروی هشت سیلندر می‌توان سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت را تجربه کرد و در عرض ۴/۵ ثانیه به شتاب ۱۰۰ کیلومتر رسید. گیربکس GS، دنده اتوماتیک با قابلیت تعویض به صورت دستی است. این خودرو دارای باک بنزینی ۷۱ لیتری است که در هر ۱۰۰ کیلومتر سیکل ترکیبی ۵/۱۲ لیتر بنزین می‌سوزاند.

از تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی این خودرو می‌توان به سیستم ترمز ضدقفل ABS، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم کنترل پایداری خودرو VSC،سیستم کنترل لغزش در پیچ‌ها TRC، ۱۲ ایربگ جلو، عقب و جانبی و همچنین دو عدد ایربگ زانو مخصوص راننده و سرنشین جلو و سیستم استارت بدون کلید (Keyless)، اشاره کرد. این خودرو با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد.

منبع :دنیای اقتصاد

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1909
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما