سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۰ - ۹:۰۹

بیش از ۱۰۰۰ راننده معتاد در کشور

وی افزود: در این طرح از ۱۳ هزار و ۱۰۸ نفر از رانندگان حمل و نقل عمومی آزمایش انجام شده که هزار و ۲۱۵ نفر از آنها آزمایش تشخیص اعتیاد آنها مثبت بوده است

.فارس: رییس بهداری کل نیروی انتظامی با اشاره به انجام آزمایش تست اعتیاد بر روی ۱۳ هزار و ۱۰۸ راننده حمل و نقل عمومی در طرح نوروز ۹۰ از شناسایی هزار و ۲۱۵ راننده معتاد خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار علی مجیدی به اجرای طرح آزمایش تشخیص تست اعتیاد از رانندگان در نوروز ۹۰ اشاره کرد و افزود: این طرح با همکاری پلیس راه در ۲۹ استان کشور به اجرا در آمد.

رییس بهداری کل ناجا خاطرنشان کرد: با استقرار اکیپی مجرب از تیم های پزشکی در محل های مشخص شده از تردد رانندگان پرخطر در جاده‌های مواصلاتی کشور جلوگیری می کنند.

وی افزود: در این طرح از ۱۳ هزار و ۱۰۸ نفر از رانندگان حمل و نقل عمومی آزمایش انجام شده که هزار و ۲۱۵ نفر از آنها آزمایش تشخیص اعتیاد آنها مثبت بوده است.

این مقام مسوول در ادامه به افتتاح آزمایشگاه مرکزی انجام تست اعتیاد موادمخدر صنعتی(روانگردان ها) از سوی بهداری کل همزمان با میلاد حضرت فاطمه(ص) و سالروز آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد اشاره کرد و افزود: در این روز فاز دوم تشخیص مواد مخدر صنعتی در آزمایشگاه مرکزی افتتاح شد.

مجیدی ادامه داد: این مرکز اولین مکان در کل کشور است که به توانایی انجام این آزمایش به روش TLC رسیده که این موضوع خود به نوعی کسب اعتبار برای ناجا به شمار می آید.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1911
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما