چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۴۵
توسط ایران خودرو صورت ؛

عرضه ۱۸۰۰دستگاه رنو کپچر در سال ۹۵

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تکمیل سبد محصولات خود و تامین نظر مساعد مشتریان و متناسب با سطح بودجه آنان، اقدام به عرضه هزار و ۸۰۰ دستگاه محصول کپچر در سال ۹۵ کرده است که این تعداد کمتر از تولید یک روز ایران خودرو است.

به گزارش اخبار خودرو ، به طور معمول خودروسازان آن بخش از محصولات را که از نظر تیراژ برای راه‌اندازی خط تولید مقرون به صرفه نیست به صورتCBU  وارد می‌کنند تا بتوانند علاوه بر مشتریان محصولات تولیدی، جوابگوی نیاز مشتریان خاص خود هم باشند.

رنو کپچر

رنو کپچر

نکته قابل توجه این است که تعداد واردات خودروهای کپچر در مقایسه با تولید ۶۵۰ هزار دستگاه محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در سال ۹۵ کمتر از نیم درصد بوده و در مقایسه با کل واردات خودروهای خارجی در سال ۹۵ بسیار ناچیز است.

 شبکه خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو با حدود ۸۰۰ نمایندگی در کل کشور پشتوانه مناسبی برای خریداران خودرو های سی بی یو مانند کپچر خواهد بود.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مهمان
    در ارتباط با مطلب : عرضه ۱۸۰۰دستگاه رنو کپچر در سال ۹۵

    آنقدر قیمتش گرونه که بیش این در داخل فروش نداره .!!! بابا چطور بهتون حالی کنند که طبقه متوسط نابود شده و دیگه نیست ، طبقه اشراف هم ماشین گرونتر از اینارو می خرند ، روزی خواهید فهمید که گرون کردن دستوری قیمت دلار به ۳۸۰۰ تمام زندگی مردم را قفل خواهد کرد.

دیدگاه شما