چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۵۳
گفت‌وگوی اختصاصی «دنیای خودرو» با کوروش منصوری

برای موفقیت لازم نیست از ایران خارج شوید

مهم‌ترین نکته‌ای که چه منصوری و چه برندهای دیگر تیونینگ آن را دنبال می‌کنند، حداکثر کردن رضایت مشتریان است.

به گزارش اخبار خودرو ، این‌که در میان برندهای بزرگ و نام‌آشنایی که در نمایشگاه ژنو به چشم می‌خورند، برندی هم‌نام با خودت ببینی، بسیار خوشحال‌کننده است. غرفه منصوری در نمایشگاه ژنو توجه همه را به خود جلب کرد. هم شکل چیدمان غرفه و هم ماشین‌هایی که در آن وجود داشت، بسیار قابل ملاحظه و چشمگیر بود.

کوروش منصوری

کوروش منصوری

کوروش منصوری، مالک این برند آلمانی که در زمینه تیونینگ خودروهای فوق‌لوکس نامی جهانی است، در غرفه حضور داشت و دائما در حال برگزاری جلسات با شرکت‌های مختلف بود. در روز دوم نمایشگاه، در مجال کوتاهی بین دو جلسه کاری، توانستیم مصاحبه‌ای صمیمی با این ابرمرد دنیای تیونینگ داشته باشیم.

سوالی که شاید برای بسیاری از طرفداران محصولات شما پیش آمده باشد، این است که انتخاب ماشین‌ها چگونه صورت می‌گیرد؟ آیا شما خودروهای خاصی را انتخاب می‌کنید یا برندها شما را انتخاب می‌کنند؟
انتخاب مدل‌ها توسط خودم صورت می‌گیرد. ما باید ماشین‌ها را دستچین کنیم زیرا ماشین‌های مورد انتخاب ما بسیار گران هستند و سعی می‌کنیم این انتخاب به‌گونه‌ای صورت بگیرد که بتوانیم مشتری مناسبی را در بازار برای محصولات‌مان پیدا کنیم.

ماشین های غرفه منصوری در نمایشگاه ژنو 2017

ماشین های غرفه منصوری در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷

به طور کلی چه ویژگی‌هایی در محصولات منصوری وجود دارد که آن را از سایر برندهای شاخص در دنیای تیونینگ متمایز می‌کند؟
نمی‌توان به این سوال پاسخ داد، زیرا هر کسی به شیوه خودش تلاش می‌کند و نتیجه‌ای متفاوت می‌گیرد. مهم‌ترین نکته‌ای که چه منصوری و چه برندهای دیگر تیونینگ آن را دنبال می‌کنند، حداکثر کردن رضایت مشتریان است.

در سال‌های اخیر منصوری به تولید لوازم جانبی (اصطلاحا اکسسوری) روی آورده است. آیا برنامه‌ای جدی برای ورود به دنیای مد هم دارید؟
بله، قصد داریم به تدریج وارد دنیای مد هم بشویم. البته در وهله اول می‌خواهیم کارهای مربوط به خودروهای‌مان را تکمیل کنیم اما بعد از آن و به‌زودی پا به عرصه مد نیز خواهیم گذاشت.

ماشین های غرفه منصوری در نمایشگاه ژنو 2017

ماشین های غرفه منصوری در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷

برای خوانندگان «دنیای خودرو»، خصوصا جوانان بااستعدادی که موفقیت چشمگیر شما را الگو قرار داده‌اند، چه پیامی دارید؟‌ آیا فکر می‌کنید برای داشتن چنین موفقیتی باید از ایران خارج شد؟
موفقیت چیزی نیست که لزوما در خارج از ایران به دست بیاید و هر کس باید خودش هر جایی که زندگی می‌کند، به بهترین شکل به اهداف خود دست‌ یابد. این‌‌که تصور کنیم حتما می‌‌توان در خارج‌ کشور به موفقیت دست پیدا کرد، تصور اشتباهی است.
اگر کسی بتواند در کشور خودش کاری را که می‌خواهد انجام دهد، اشتباه است که به خارج رفتن فکر کند. زیرا سختی‌های زندگی در خارج خیلی بیشتر از ایران است. فکر نکنید ما به‌راحتی به این موفقیت رسیده‌ایم، بلکه سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌ایم.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما