جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱:۴۴

کوراندو فیس‌لیفت به ایران می‌آید؟

کمپانی کره ای سانگ یانگ که به عنوان قدیمی ترین خودروساز این کشور به حساب می‌آید، در این دوره از نمایشگاه خودرو ژنو از کوراندو فیس لیفت رونمایی کرد.

به گزارش اخبار خودرو ، تا به امروز دو نسل از این خودرو به بازار ایران آمده است و تا حدی توانسته نظر مشتریان را به سمت خود بکشاند. چندی پیش گروه صنعتی رامک خودرو مدل ۲۰۱۷ کوراندو را در لیست فروش خود قرار دادند که به مراتب به نسبت سایر رقبای کره ای ارزان‌تر است.

این خودرو در بازار ایران با بهایی کمتر از ۱۵۰ میلیون تومان عرضه می‌شود و در خصوص قابلیت‌های فنی از رقبای هم سطح تا حدی بالاتر به حساب می‌آید. حال کمپانی سانگ یانگ کره جنوبی با فیس لیفتی که روی این خودرو انجام داده است تا حدی توانسته این کراس اوور را به خطوط طراحی جدید خود نزدیک کند.

تغییر جزئی در بخش جلو و عقب خودرو باعث شده است نقش‌های خطوط بدنه زیبای تیوولی در کوراندو هم دیده شود و این خودرو بزرگ‌تر مانند برادر کوچک خود جذاب به نظر آید. پیش بینی می‌شود با آغاز تولید انبوه این خودرو در کمپانی مادر، رامک خودرو هم نسبت به واردات این خودرو اقدام کند.

بی شک فیس لیفت جدید کوراندو می‌تواند نظرهای بیشتری را در بازار ایران به سمت خود بکشاند و تا حد قابل توجهی بهتر از قبل فروش را تجربه کند. پیشرانه دو لیتری، گیربکس شش سرعته اتوماتیک، تعویض دنده از روی فرمان، استارت دکمه ای، قابلیت دو دیفرانسیل، گرمکن صندلی‌های جلو و عقب، سردکن صندلی راننده، سانروف و… از جمله امکانات این کراس اوور اصیل کره ای محسوب می‌شود.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما