چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱

جدیدترین تصاویر جاسوسی از فیس لیفت ۲۰۱۸ سوناتا

اگر منتظر هستید تا بالاخره تصاویر جاسوسی از نسل جدید هیوندای سوناتا را بدون پوشش استتار مشاهده کنید، اکنون زمان آن فرا رسیده است.

به گزارش اخبار خودرو ، پیش از این تصاویری از سوناتا ۲۰۱۸ در پوشش سنگین استتار منتشر شده بود که می‌شد بر اساس آن حدس و گمان هایی در خصوص طراحی این سدان محبوب کره ای زد اما اکنون تصاویر واضح تر از فیس لیفت سوناتا گمانه زنی ها را تایید می‌کند. بنابراین اجازه دهید اول از نمای عقب شروع کنیم.

فیس لیفت 2018 سوناتا

فیس لیفت ۲۰۱۸ سوناتا

تصاویر منتشر شده خودرو را در کارخانه و تاسیسات مونتاژ نشان می‌دهد. چراغ های عقب طراحی کاملا تهاجمی، خشن و البته جذاب داشته و برداشتی از لامبورگینی آونتادور محسوب می‌شوند. درست بین دو چراغ نشان هیوندای و علامت تجاری سوناتا بصورت کاملا برجسته به چشم می‌خورد.

فیس لیفت 2018 سوناتا

فیس لیفت ۲۰۱۸ سوناتا

حال به نمای جلو می‌رسیم، جایی که به نظر می‌رسد طراحی آن تحت تاثیر نسل جدید i30 بوده است. یکی از شباهت در چراغ های مه‌شکن است با این تفاوت که در قسمت پایین LED های روزتاب و در بالا خود مه‌شکن ها قرار دارند. جلوپنجره آبشاری معروف نیز به سوناتا اضافه شده است.

فیس لیفت 2018 سوناتا

فیس لیفت ۲۰۱۸ سوناتا

اطراف جلوپنجره یک نوار کرومی به چشم می‌خورد که در پایین به طرفین خودرو و زیر مجموعه مه‌شکن ها کشیده شده است. از آنجایی که بسیاری از افراد زیاده روی در استفاده از تزیینات کرومی را نمی‌پسندند ممکن است شاهد تغییراتی در این خصوص باشیم اما به هرحال سوناتا در نمای جلو از طراحی منحصر به فردی برخوردار شده است.

فیس لیفت 2018 سوناتا

فیس لیفت ۲۰۱۸ سوناتا

البته این تصاویر مربوط به نسخه استاندارد سوناتا است و برای دیدن طراحی اسپرت و جذاب نسخه توربو باید کماکان منتظر باشیم.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما