پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۲۸

نخستین تصاویر جاسوسی از بی ام و سری ۸

در راستای رقابت بین کوپه های لوکس بزرگ مانند مرسدس بنز S کلاس کوپه و لکسوس LC500 جدید، بی ام و نیز تصمیم به عرضه مجدد سری ۸ در دو نوع کوپه و کانورتیبل گرفته است

به گزارش اخبار خودرو ، عکاسان جاسوسی دنیای خودرو موفق به ثبت تصاویری از آزمایش یک خودرو در پیست نوربرگرینگ آلمان شده اند که احتمالا یک دستگاه بی ام و سری ۸ می‍باشد.

بی ام و سری 8

بی ام و سری ۸

در راستای رقابت بین کوپه های لوکس بزرگ مانند مرسدس بنز S کلاس کوپه و لکسوس LC500 جدید، بی ام و نیز تصمیم به عرضه مجدد سری ۸ در دو نوع کوپه و کانورتیبل گرفته است که در رده ای بالاتر از سری ۶ کوپه جای می‍گیرد.

بی ام و سری 8

بی ام و سری ۸

آنچه از تصاویر برمی‍آید سری ۸ دارای ابعادی بزرگ و قابل مقایسه با اصلی ترین رقیبش یعنی مرسدس S کلاس کوپه می‍باشد. در نمای کناری به خوبی مشخص است که سری ۸ از ارتفاع کمی برخوردار بوده و خطوط سقف با شیب ملایمی تا انتهای امتداد دارند تا خصوصیت یک کوپه را القا کنند.

بی ام و سری 8

بی ام و سری ۸

ستون عقب کشیده که تقریبا تا لبه صندوق عقب امتداد یافته فرمی شبیه یک فست‍بک به سری ۸ داده است. پنجره ها نیز باریک می‍باشند که در جذابیت بی ام و موثر است. به رغم استتار صورت گرفته اما جلوپنجره کلیوی در جلو خودنمایی می‍کند که کشیده تر از سایر مدل های بی ام و نیز می‍باشد.

بی ام و سری 8

بی ام و سری ۸

فرم اگزوزهای دوبل در عقب حاکی از آن است که خودروی پوشیده شده یک بی ام و سری ۸ می‍باشد اما آینه های جانبی مشکی رنگ این احتمال را مطرح می‍کند که شاید با نسخه M اسپرت بی ام و مواجه هستیم. چیزی مانند M760i ایکس درایو که اخیرا معرفی شده است.

بی ام و سری 8

بی ام و سری ۸

در خصوص پیشرانه سری ۸ اطلاعات موثقی در دسترس نیست اما اگر بر پایه نسل فعلی سری ۷ و بر روی پلتفرم CLAR بی ام و سوار شده باشد می‍توان برای آن پیشرانه های ۳ لیتری توربو شش سیلندر، ۴٫۴ لیتری تویین توربو V8 و حتی بالاترین رده یعنی ۶٫۶ لیتری تویین توربوی V12 را متصور شد.

در حال حاضر بی ام و کوپه‍ای بزرگ تر از سری ۶ در خط تولید خود نداشته و سری ۸ می‍تواند این جایگاه را از آن خود کند. سال گذشته و پس از اقدام بی ام و به ثبت تجاری نامهای ۸۵۰، ۸۶۰ و M8 گزارش هایی مبنی بر بازگشت سری ۸ مطرح شد. اکنون سه ماه پس از آن گزارش ها شاهد اولین تصاویر جاسوسی این کوپه نیز هستیم.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مک لارن
    در ارتباط با مطلب : نخستین تصاویر جاسوسی از بی ام و سری ۸

    وای آقانادرفقیه زاده الان میگه اینم من طراحی کردم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

دیدگاه شما