دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
معظمی خبر داد:

قرارداد رنو تا دوهفته دیگر امضا می‌شود

سال ۱۳۹۶ کمربندها را محکم تر می بندیم و تلاش می کنیم با عزمی راسخ تر و توکل بر خدا آنچه را که در سال ۹۵ کاشتیم بخشی از آن را به نتیجه برسانیم .

به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایدرو، معظمی رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم آغاز سال کاری ۹۶ با بیان اینکه سالی را که پشت سر گذاشتیم هم برای کشور و هم برای ایدرو موفقیت آمیز بود گفت : سال ۹۶ را با جدیت بیشتری آغاز می کنیم.

وی افزود : مقام معظم رهبری سال ۹۶ را سال تولید و اشتغال نام گذاری کردند که به دو مقوله تولید و اشتغال اشاره کردند که این تکلیف بزرگی است که بخشی از آن به ایدرو برمی گردد . اشتغال را ماباید به بخش خصوصی کمک کنیم که کار ایجاد شود.

وی با بیان اینکه ، سال گذشته سال سختی برای ایدرو بود تصریح کرد : سال ۱۳۹۶ کمربندها را محکم تر می بندیم و تلاش می کنیم با عزمی راسخ تر و توکل بر خدا آنچه را که در سال ۹۵ کاشتیم بخشی از آن را به نتیجه برسانیم .

وی گفت : ابتدای سال ۹۶ بحث هلی کوپتر را با روس ها نهایی کردیم ، بحثی که کشور سال های طولانی دنبال می کند ، در سال گذشته بحث قرارداد رنو بود که به دلیل طولانی شدن مذاکرات موفق نشدیم که قرار داد را تا یایان سال ۹۵ امضا کنیم و ان شاءالله در این دوهفته کاری قرارداد را امضاء می کنیم.

دکتر معظمی گفت : امسال دو سه تا افتتاح داریم . امسال کارهای بزرگ سرمایه گذاری که شده ، کارهای اجراییش را دنبال می کنیم ، فاز ۱۷ و ۱۸ به زودی افتتاح می شود ، فاز ۱۴ امروز فعال شده ، فازی که ۳ سال خوابیده بوده امروز ۶۵۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند .امروز ایدرو در سطح کلان کشور مطرح شده است . امروز مقامات عالی رتبه کشور از ایدرو انتظار دارند .

رئیس ایدرو در پایان سخنان خود اظهار کرد : ضمن تبریک مجدد به شما ، ان شاءالله برای همه شما سال پرخیر و برکتی باشد و کشور هم شاهد موفقیت و پیشرفت هرچه بیشتر باشد .

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. مهدي
  در ارتباط با مطلب : قرارداد رنو تا دوهفته دیگر امضا می‌شود

  به امید خدا هر چه زودتر.انشاالله سیتروئن هم خودروهای خود را برای تولید در ایران هر چه زودتر مشخص کرده و خودروی ارزان هم تولید کند.

 2. پوریا
  در ارتباط با مطلب : قرارداد رنو تا دوهفته دیگر امضا می‌شود

  امیدوارم هرچه زودتر خود رنو وارد بازار شه. این شرکت معظم نگین خودرو آبروی رنو رو برده!!!

 3. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : قرارداد رنو تا دوهفته دیگر امضا می‌شود

  به همین خیال باش.c4اورده بودند تو نمایشگاه اهواز برا تست کردن مردم که ببینند نظرشون چه هرکدام از کارکنان سایپا یه قیمت به مردم می گفت حتی یکیشون گفت فیمتش حدود ۱۳۰ تا ۱۴۰ است که من گفتم رو دستتون باد می کنی مگه چند دستگاه می خواهید بفروشید.اصلا سرمایه گداری روی ماشین های بالای ۱۰۰ در ایران توجیه اقتصادی نخواهددداشت.چون ماشین با ۴ برابر قیمت جهانی می خواهند به مردم قالب کنند خوب ۹۰ در صد مردم هم قدرت خرید ندارند.پس پراید را عششق است و بس

  • ناشناس
   در ارتباط با مطلب : قرارداد رنو تا دوهفته دیگر امضا می‌شود

   آقا همین پرایدو هم دارن ۸ میلیون از دم قسط به عراق و سوریه میفروشن…چیو عشق است؟؟؟

دیدگاه شما