سه شنبه 4 آوریل 2017 - 12:30

انتشار تصاویر مدل ۲۰۱۸ پژو ۳۰۸ در فضای مجازی

به تازگی تصاویری در فضای مجازی انتشار یافته که به نظر می‍رسد مربوط به فیس لیفت هوشمندانه پژو ۳۰۸ باشد که در اواخر سال ۲۰۱۷ وارد بازار خواهد شد.

به گزارش اخبار خودرو ، در تصاویری که از هاچ بک متوسط پژو منتشر شده مشخص است که فرانسوی ها قصد دارند در پایان سال رقیب جدی تری برای فولکس گلف و فورد فوکوس به بازار بفرستند.

پژو 308 مدل 2018

پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۱۸

البته این تصاویر هنوز توسط پژو تایید نشده و صرفا در یک فروم اینترنتی منتشر شده است. اما بر فرض صحت چند تغییر کوچک در طراحی این هاچ بک خانوادگی به چشم می‍خورد. در نمای جلو ۳۰۸ از جلوپنجره برجسته تری برخوردار شده تا حس قوی تری در دماغه خودرو ایجاد شود. همچنین آرم شیر پژو نیز از روی کاپوت به وسط جلوپنجره انتقال یافته است.

پژو 308 مدل 2018

پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۱۸

در پایین جلوپنجره سپر با طراحی جدید دیده می‍شود که از جمله موارد تفاوت آن با نسل فعلی عبارتند از ورودی های هوای بزرگتر و مه‍شکن های جدید. برخی تغییرات جزیی نیز در چراغ های جلو مشاهده می‍شود.

پژو 308 مدل 2018

پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۱۸

رنگ تیره پس زمینه تصاویر در کنار رنگ تیره خود خودرو موجب شده که نتوان به دقت تمام جزییات طراحی را مشاهده کرد. با این حال در نمای جانبی و نمای عقب مورد خاصی که با نسل فعلی متفاوت باشد به نظر نمی‍رسد و فقط شاهد تغییر اندک در چراغ های عقب هستیم.

پژو 308 مدل 2018

پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۱۸

از آنجایی که از طراحی داخلی تصاویری منتشر نشده نمی‍توان در این خصوص اظهارنظر کرد. اما داشبورد و کنسول وسط ۳۰۸ اکنون نیز دارای طراحی جذابی بوده و کابین باکلاس این هاچ بک با تعداد بسیار اندک دکمه و سوییچ از جمله نقاط قوت آن محسوب می‍شود. احتمالا نشانگرهای آنالوگ پشت فرمان کماکان درجای خود باقی مانده و نمی‍توان گفت پژو از نسل دوم طراحی آی-کاکپیت در ۳۰۸ جدید استفاده خواهد کرد یا خیر.

پژو 308 مدل 2018

پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۱۸

قطعا با اتکا به تصاویر مذکور نمی‍توان در خصوص پیشرانه مدل ۲۰۱۸ پژو ۳۰۸ صحبتی کرد اما سازنده اطلاعات کامل تر را در نیمه دوم سال جاری میلادی منتشر خواهد کرد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما