چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
فردا با حضور رییس جمهور صورت می گیرید:

بهره برداری از نخستین کارخانه خودروسازی سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بهره برداری ۴ طرح تولیدی و صنعتی استان با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران ، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اعلام این خبر گفت: اولین واحد تولید خودرو سواری در استان فردا ۱۷ فروردین ۹۶ در دولت تدبیر و امید با حضور رئیس جمهور و همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت در سمنان به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اظهار داشت: کارخانه خودروسازی فردا از جمله ۳۶ طرح ملی و کشوری در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی در استان سمنان است که با سرمایه گذاری حدود ۱۱۲۵ میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو سواری کلاس B را دارد که با راه اندازی کامل این مجموعه زمینه اشتغال حدود ۱۵۰۰ نفر در استان فراهم خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به طرح توسعه این واحد تولیدی گفت: فاز اول این واحد تولیدی جهت مونتاژ خودروسواری راه اندازی شده که در این سفر به بهره برداری می رسد و همچنین کلنگ طرح توسعه خط رنگ و بدنه این مجموعه نیز با حضور رئیس جمهور زده خواهد شد که در آینده با اجرای طرح توسعه، ماشین آلات خط رنگ و بدنه نصب و راه اندازی خواهد شد.

بهروز اسودی همچنین با بیان افتتاح دو واحد تولیدی شهرستان گرمسار طی این سفر تصریح کرد: شرکت شکوفا شیمی تولید کننده مواد اولیه شوینده ها و شرکت شکوفا بهداشت آرین تولید کننده انواع محصولات بهداشتی و پاک کننده با سرمایه گذاری بالغ بر ۴۰۹ میلیارد ریال از دیگر طرح هایی است که در این سفر به بهره برداری خواهند رسید که با افتتاح این واحدها زمینه اشتغال حدود ۱۸۰ نفر در استان فراهم خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به دیگر طرح های قابل افتتاح در این سفر از بهره برداری واحد تولیدی فرابرد هوشمند گرمسار خبر داد و افزود: این واحد تولیدی با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۹ میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه ۷۵ هزار دستگاه انواع کلید مینیاتوری، کارت کنترلی، کارت شبکه و انواع ترانسمیتر را دارد که زمینه اشتغال حدود ۱۵ نفر را در استان فراهم نموده است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. علی
    در ارتباط با مطلب : بهره برداری از نخستین کارخانه خودروسازی سمنان

    سرمایه گذاری کنید واسه ساخت یک شرکت مادر طراحی صنعتی بزرگ واقعا متاسفم برای ای کیو کم مسولین

  2. مک لارن
    در ارتباط با مطلب : بهره برداری از نخستین کارخانه خودروسازی سمنان

    وای خدادارم بال درمیارم چهارسال دنبال جواب معمای تدبیروامیدبودم بچه هاجوابشوپیداکردم صبرکن صبرکن میگم میگم الان میگم سمندسمنان خخخخخخخخخخخخخخخخ

دیدگاه شما