پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹

افتتاح خط تولید سمند در سمنان

خط تولید سمند در سمنان صبح امروز پنج شنبه با حضور رئیس جمهوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل ایران خودرو و جمعی از مقامات به بهره برداری رسید.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایسنا، این خط تولید خودرو در فار نخست روزانه ۲۰ دستگاه خودرو سمند به سفارش گروه صنعتی ایران خودرو تولید خواهد کرد.

صنایع اتومبیل سازی فردا، متعلق به بخش خصوصی است و طی قراردادی با گروه صنعتی ایران خودرو ۶ هزار دستگاه سمند تولید خواهد کرد.

این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری بیش از هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی با همکاری گروه صنعتی ایران خودرو در دو بخش “خدمات فنی – مهندسی” و “سفارش کار” فعال و وارد چرخه اقتصادی، تولیدی و اشتغال کشور شد.

با بهره برداری از خط تولید سمند،۱۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد، علاوه بر آن، آغاز به کار این خط تولید خودرو باعث اشتغالزائی غیر مستقیم در بخش خدمات و رونق اقتصادی در منطقه سمنان خواهد شد.

صنایع اتومبیل سازی فردا با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار ایجاد شده است. این کارخانه(ایران خودرو سمنان) در راستای سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی و رویکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۲ به بخش خصوصی واگذار شد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مک لارن
    در ارتباط با مطلب : افتتاح خط تولید سمند در سمنان

    آخی ایران خودروازبس که محبوبه میخادبه خاطرطرفداراش توهراستان یه شعبه بزنه توروخداروستاهایادتون نره خخخخخخخخخخخخخخخ

دیدگاه شما