شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰

پیش‌ فروش پژو ۲۰۰۸ در اواخر اردیبهشت ماه انجام میگیرد

ایران‌ خودرو در شرایطی از اواخر سال گذشته تولید پژو ۲۰۰۸ را به عنوان اولین محصول پسابرجامی خود آغاز کرد که هنوز این خودرو به صورت رسمی رونمایی نشده و پیش فروشی نیز برای آن در نظر گرفته نشده است.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از صنعت‌نویس، به گفته مدیرعامل ایران خودرو، پژو ۲۰۰۸ هم اکنون در حال تولید بوده و این شرکت آمادگی لازم برای رونمایی و عرضه آن را به بازار دارد.

هاشم یکه زارع در این مورد به صنعت نویس می گوید: ما تولید پژو ۲۰۰۸ را از سال گذشته آغاز کرده ایم و در حال نیز آماده ایم تا این محصول را برای عرضه به بازار، رونمایی و پیش فروش کنیم. وی تاکید می کند:به احتمال زیاد پژو ۲۰۰۸ در اردیبهشت ماه رونمایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه پژو ۲۰۰۸ اولین محصول مشترک ایران خودرو و پژو در قرارداد جدید دو شرکت به شمار می رود، می افزاید:پس از رونمایی از پژو ۲۰۰۸، آن را در اواخر اردیبهشت ماه پیش فروش خواهیم کرد.

به گفته یکه زارع، قیمت قطعی و نهایی ۲۰۰۸ در آینده و زمانی که پیش فروش شود، مشخص خواهد شد. گفته های مدیرعامل ایران خودرو در شرایطی است که پژو ۲۰۰۸ قرار بود در هفته های پایانی اسفند سال گذشته با حضور رییس جمهور رونمایی شود، اما این اتفاق رخ نداد و رونمایی از این محصول جدید به سال جاری موکول شد.

گفته می شود ۲۰۰۸ احتمالا با قیمت پایه ۹۰ میلیون تومان و داخلی سازی حدودا ۲۰ درصدی روانه بازار خواهد شد.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  گندی که به کشور خورده با این چیزا … ماست مالی نمیشه!!!!!!

 2. حافظ گفت:

  امیدوارم مردم به یک فهم عمومی خوب رسیده باشند و نخرن این ماشین تا زمانی که با این قیمت ها این ماشینارو بهمون بفروشن و ما بخریم ایران خودرو و سایپا هم فکری در جهت تغییر روندش نمیکنه

 3. mak7 گفت:

  زحمت کشیده نمیری یه موقع بعد از یک ساله نیم انتظار مردم ، ماشینی رو که خودشون می گفتن ۷۵ الی ۹۰ میلیون تومان شده ۹۰ میلیون اونم تازه قیمت پایه .
  بعدشم لابد انتظار داری مردم برا خریدن صف بکشن
  انقدر …

 4. امیر گفت:

  اینا دیگه کین قیمت این خودرو با دلار ۴۰۰۰ تومانی در دبی ۷۵ میلیون میشه تازه اونا اصلا خط تولید ندارن اخه چطور ممکنه قیمت این خودرو تو ایران که خط تولید هم داره قیمتش بالاتر از کشورهای حاشیه خلیج فارس بشه این دیگه ته ……دولت هم انقدر از اینا حمایت کرده و میکنه که خیالشون راحت کسی کاریش ون نداره ما مردم هم که هیچ کاری نمیکنیم

 5. nn گفت:

  مردم اینقدر … که صف خواهند کشید. مثل پراید ۲۸ میلیونی…..
  اینکه یه پارسه استیشنیه، بدون آپشن اضافه تر….
  تازه تو کشورش با مالیات میده ۱۶۰۰۰ دلار

دیدگاه شما