شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰

تولید کراس اوور آستون مارتین تا سال ۲۰۱۹

شرکت آستون مارتین اعلام نمود تا سال ۲۰۱۹ کراس اوور خودش با کد DBX را در تاسیسات ولز تولید خواهد کرد.

به گزارش اخبار خودرو ، تاسیسات مذکور برای تولید محصولات جدید آستون مارتین در سال آینده تکمیل خواهد شد. سازنده انگلیسی در سال ۲۰۱۶ با احداث برخی واحدهای اداری و رفاهی فاز اول ساخت این مجموعه را آغاز کرده بود.

تولید کراس اوور آستون مارتین تا سال 2019

تولید کراس اوور آستون مارتین تا سال ۲۰۱۹

فاز دوم توسعه این مجموعه در سال جاری و طی مراسمی با حضور وزیر دفاع انگلیس آغاز شد. فضایی که سابقا به عنوان آشیانه هواپیماها استفاده می‍شد اکنون در حال بازطراحی است تا به عنوان کارخانه خودروسازی از آن بهره برداری شود.

 فضایی که سابقا به عنوان آشیانه هواپیماها استفاده می‍شد اکنون در حال بازطراحی برای تولید محصولات جدید آستون مارتین است

فضایی که سابقا به عنوان آشیانه هواپیماها استفاده می‍شد اکنون در حال بازطراحی برای تولید محصولات جدید آستون مارتین است

هدف آستون مارتین از توسعه تاسیسات سنت آتان ایجاد ۱۰۰۰ فرصت شغلی جدید تا سال ۲۰۲۰ می‍باشد که این کارخانه را در زمره دو مجموعه اصلی تولید خودرو آستون مارتین قرار خواهد داد.

همچنین طبق برنامه ریزی های انجام شده شبکه فروش و خدمات پس از فروش وابسته به این کارخانه نیز ۳۰۰۰ فرصت شغلی جدید در ولز ایجاد خواهد کرد.

آستون مارتین به تازگی کار گزینش و جذب تکنسین های مورد نظر خود را از بین ۳۰۰۰ داوطلب آغاز کرده تا پس از آموزش آنها جهت تولید کوپه اسپرت جدیدش، DB11 این افراد را بکارگیری کند.

در مراسم آغاز فاز دوم توسعه تاسیسات سنت آتان سیاستمداران برینتانیایی نیز حضور داشتند که اغلب بر این عقیده بودند به رغم خروج انگلیس از اتحادیه اروپا این کشور هنوز مکان مناسبی برای سرمایه گذاری است.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما