شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
اقدام جالب یک خودروساز محلی انگلیسی

تولید سفارشی ۱۰۰ دستگاه مینی کلاسیک با امکانات مدرن

خودروسازی دیوید براون در پروژه جدید خود اقدام به بازسازی ۱۰۰ دستگاه مینی کلاسیک با امکاناتی مدرن نموده است.

به گزارش اخبار خودرو ، اگر شما یکی از هواداران محصولات مینی پیش از در اختیار گرفتن آن توسط بی ام و هستید احتمالا دیوید براون برای شما یک سورپرایز ویژه دارد. مینی ریماسترد ، بازسازی یک اتومبیل شهری کلاسیک در قرن ۲۱ است که فقط ۱۰۰ دستگاه از آن به قیمت ۵۰ هزار پوند تولید خواهد شد.

مینی ریماسترد

مینی ریماسترد

این قیمت نسبتا بالا به این دلیل است که مینی ریماسترد یک اتومبیل دست ساز است که برای شاسی سفارشی تولید شده و ساخت بدنه و دکور داخلی آن ۱۰۰۰ ساعت کار فنی احتیاج دارد. البته برای دو نسخه ویژه و سفارشی تر این خودرو قیمت تا ۷۰ هزار پوند نیز افزایش یافته و سفارشات تا پایان سال جاری میلادی آماده تحویل خواهد شد.

مینی ریماسترد

مینی ریماسترد

شناخته شده ترین محصول دیوید براون در حال حاضر اسپیدبک GT است که با الهام از جاگوار XKR دهه شصت تولید می‍شود.  این مینی که با شعار نهایت یک مینی کلاسیک عرضه می‍شود در ابعاد تقریبا مشابه مینی دهه شصت بوده ولی با برند جدید عرضه می‍شود.

مینی ریماسترد

مینی ریماسترد

تمام پنل های بدنه بطور دست ساز ساخته می‍شود اما ویژگی هایی مانند جلوپنجره آلومینیومی، استفاده از LED در چراغ های بیرونی، نصب چراغ بر روی آینه های جانبی و در نهایت برندی متفاوت نشان از متمایز بودن این محصول با مینی دهه ۶۰ دارد.

تغییرات در داخل خودرو به مراتب انقلابی تر بوده و حول محور نمایشگر لمسی نصب شده روی داشبورد مجهز به رهیاب ماهواره ای، اپل کارپلی و اندروید اتو می‍چرخد.

مینی ریماسترد

مینی ریماسترد

استارت دکمه ای، صندلی های سفارشی، پوشش چرم بر روی صندلی و داشبورد و اصلاح محل قرارگیری راننده پشت فرمان از دیگر تغییرات اعمال شده روی این مینی است. اما نشانگر آنالوگ کلاسیک پشت فرمان هنوز حال های دهه ۶۰ میلادی را زنده می‍کند.

مینی ریماسترد

مینی ریماسترد

مینی ریماسترد از موتور ۱۲۷۵ سی سی بروزرسانی شده قدرت می‍گیرد که گفته میشود توان آن نسبت به نسخه اورجینال ۵۰ درصد افزایش یافته است. از جمله تغییراتی که در بعد فنی اعمال شده می‍توان به بازنگری گیربکس ۴ دنده دستی، ارتقا سیستم تعلیق، استفاده از چهار ترمز دیسکی و کاهش میزان ورود سروصدا به داخل کابین اشاره کرد.

خودروسازی دیوید براون در شهر کاونتری انگلیس و در مجموعه ای به وسعت ۱۶۷۰ متر مربع قرار دارد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما