شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
از چپ کردن ماشین مطهری و انصاری تا سانحه رانندگی میناوند

تلخ و شیرین خودرویی اهالی ورزش در آغاز سال ۹۶

آغاز سال ۹۶ برای بسیاری از اهالی ورزش تعطیل نبود، ازجمله تیم ملی فوتبال که درگیر بازی‌های مقدماتی جام جهانی بود و با دو پیروزی خوب راه صعودش را هموار کرد. در کنار اینها بسیاری از اهالی ورزش در تعطیلات امسال حواشی خودرویی جالب و حتی خطرناکی داشتند که بیشتر آن‌ها به خیر گذشت، از تصادف‌های خطرناک مهرداد میناوند، ارسلان مطهری و ساسان انصاری گرفته تا تخلف رانندگی خبرساز عادل فردوسی‌پور قبل از بازی ایران و چین.

به گزارش «دنیای خودرو» تعطیلات عید سال ۹۶ مثل سال‌های قبل هم حوادث خودرویی داشت و متاسفانه تعدادی از هموطنان‌مان هم در این حوادث جان‌ به ‌جان‌آفرین تسلیم کردند. ورزشکاران و به‌ویژه اهالی فوتبال هم در حوادث امسال سهم ویژه‌ای داشتند، اما خوشبختانه هیچ یک از این حوادث به فوت یا مصدومیت جدی منجر نشد تا تعطیلات عید برای خانواده آنها شیرین بماند. در عین حال برای برخی اهالی ورزش مانند عادل فردوسی‌پور هم اتفاق‌های خودرویی جالبی افتاد که به آنها هم اشاره خواهیم کرد.

افشارزاده آبی‌ها
بهرام افشارزاده، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در آخرین روزها و ساعت‌های سال ۹۵ در نزدیکی منزلش دچار سانحه تصادف شد که خوشبختانه او اعلام کرد در این تصادف آسیبی به وی نرسیده و فقط خودرویش خسارت دیده است. امیدواریم امسال هم این مدیر ورزشی را با تن سالم در عرصه‌های مدیریتی ببینیم.

ساسان آقای گل
ساسان انصاری که تا همین چند روز پیش آقای گل لیگ بود، در تعطیلات عید دچار سانحه رانندگی شد که این حادثه هم به خیر گذشت. البته ماشین ساسان انصاری مهاجم فولاد خوزستان آسیب زیادی دید. انصاری که از جان به در بردن از این تصادف بسیار راضی است از تمام دوستان، آشنایان، هواداران خوب فولاد و اصحاب رسانه بابت پیگیری خبر تصادفش تشکر کرد.

مهرداد قرمزها
مهرداد میناوند بازیکن خاطره‌ساز تیم ملی در جام جهانی ۱۹۹۸ و بازیکن سابق و پرافتخار قرمزهای پایتخت هم در تعطیلات عید در راه بازگشت از شمال دچار سانحه رانندگى شد اما در این حادثه تنها به اتومبیل او خسارت وارد شد و خودش جان سالم به دربرد. ماشین مهرداد در این حادثه به طور کامل واژگون شد.

ارسلان نفتی‌ها
امیرارسلان مطهری، مهاجم تیم نفت تهران و تیم ملی امید ایران در محور شریف‌آباد به شهرستان پاکدشت دچار سانحه رانندگی و واژگونی خودرو شد، اما با تلاش آتش‌نشانان و عوامل اورژانس راهی بیمارستان شد. به نظر می‌رسد ارسلان سخت‌ترین تصادف را بین ورزشکاران داشته‌ است. پدر مطهری بلافاصله به رسانه‌ها گفت که شکر خدا امیرارسلان مشکل حادی نداشت و امیدواریم از ناحیه کمر هم که احساس ناراحتی می‌کند، با مشکل خاصی مواجه نباشد. مطهری سپس به بیمارستان هفت‌تیر شهرری منتقل شد تا آزمایش‌های سی‌تی‌اسکن روی گردن و کمرش انجام شود.

تخلف آقای گزارشگر
یکی از جالب‌ترین اتفاق‌های رانندگی برای عادل فردوسی‌پور آن هم چند دقیقه قبل از بازی ایران و چین در ورزشگاه آزادی اتفاق افتاد. عادل که عجله داشت برای گزارش این بازی به ورزشگاه برسد، خلاف ریزی داشت و ماشینش توسط پلیس متوقف شد.

فیلم این حادثه در شبکه‌های اجتماعی پخش شد. عادل فردوسی‌پور درباره این حادثه می‌گوید: «درباره عکسی که از من منتشر شده است باید بگویم ببخشید، ولی واقعا دیر شده بود و همه راه‌ها هم بسته بود که به اجبار تخلف کوچکی انجام دادم. مجبور شدم لاین مخالف ورزشگاه و دوربرگردان اتوبان را به صورت ورود ممنوع بیایم، البته خیلی هم با احتیاط آمدم، اما امیدوارم دیگر مجبور نشوم چنین تخلفی را انجام بدهم.

عکسی هم که از من منتشر شده، لحظه‌ای است که داشتم برای پلیس راهنمایی و رانندگی توضیح می‌دادم که به چه دلیل این تخلف را انجام داده‌ام.» البته این حوادث برای عادل تقریبا عادی است، او زمانی که خیلی عجله داشته باشد تا به برنامه‌های کاری‌اش برسد، قید خودرو را می‌زند. در یکی از موارد نیز وقتی در ترافیک قفل‌شده یکی از اتوبان‌ها مانده بود، خودرویش را به دست یک موتورسوار داده و خودش را با همان موتور به برنامه رسانده بود.

ماشین سوخته کرار
در تعطیلات عید ماشین اپتیمای جاسم کرار فوتبالیست عراقی تراکتورسازی دود هوا شد. ماشین کرار که سابقه بازی در نجف، الوکره قطر، استقلال تهران، شاهین بوشهر و عجمان امارات را در کارنامه خود دارد، در پارکینگ منزل مسکونی‌اش در آتش سوخت.

مظلوم کاله‌ای‌ها
اوایل عید بود که مبین مظلوم بازیکن تیم والیبال کاله مازندران به همراه همسرش و با خودروی شخصی‌اش در جاده مشهد تصادف کرد. در این حادثه به این بازیکن و همسرش هم آسیبی وارد نشد تا این حادثه هم به‌خیر بگذرد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما