یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

حضور هزار راننده زن در تاکسیرانی بخش خصوصی

نادری با اشاره به اینکه بیش از یک هزار راننده خانم مجرب و حرفه ای در ناوگان تاکسیرانی آریا فعالیت می کنند، شرایط رفاهی مسافران و رانندگان را از مهمترین دغدغه های مدیریتی خود عنوان کرد

به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایلنا ،سعید نادری در نشست خبری خود به مناسبت دهمین سال فعالیت این مجموعه با اشاره به اینکه به زودی فعالیت خود را روی گوشی‌های هوشمند تلفن همراه نیز آغاز می کنیم، گفت: با یک شرکت خصوصی معتبر برای استفاده از نرم افزار هوشمند خدمات سفر به شهروندان تفاهم نامه امضاء کردیم.

مدیرعامل شرکت تاکسی افق سیر آریا درباره ارائه خدمات مبتنی بر نرم افزارهای هوشمند بر روی تلفن های همراه به شهروندان با اعلام این خبر افزود: شرکتی که با ما همکاری می کند برای تسهیل و دسترسی آسان مسافران به تاکسی های آریا و جلب رضایت مشتریان، تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت مذکور علاوه بر کمک به تجهیز خودروها و همکاری در نوسازی ناوگان تاکسی های آریا، امکانات رفاهی و تشویقی مناسبی هم در اختیار رانندگان قرار می دهد، خاطر نشان کرد : همین موضوع ما را ترغیب کرد تا با این شرکت وارد مذاکره و تفاهم نامه همکاری امضا کنیم.

نادری در مورد نهایی شدن روند مذاکرات و توافق با این شرکت خصوصی و انجام مراحل بررسی و آزمون نرم افزار موردنظر، اظهار داشت: این نوید را به رانندگان و مشتریان تاکسیرانی آریا می دهم که به زودی از تفاهم نامه همکاری خود با شرکت مذکور رونمایی می کنیم و تا آن زمان از رانندگان تاکسی آریا تقاضا دارم صبور و شکیبا باشند.

مدیرعامل تاکسیرانی افق سیر آریا با تاکید بر این که هدف ما در فضای رقابتی به وجود آمده، جلب رضایت مسافران به بهترین شکل ممکن است گفت: ما نمی خواستیم شتاب‌زده و بدون برنامه به بازار رقابتی خدمات اینترنتی وارد شویم.

وی با بیان اینکه از همان ۱۰ سال پیش با نگرش به ضرورت استفاده از تکنولوژی و آی تی وارد حوزه حمل و نقل شهری شده ایم، گفت:  نوع خدماتی که بر اساس نرم افزار مورد نظر برای شهروندان در نظر گرفته شده در ایران بی‌سابقه بوده و به ما این امکان را می‌دهد تا بیشترین خدمات را در بهترین حالت ممکن در اختیار مسافران خود قرار دهیم.

نادری با اشاره به اینکه بیش از یک هزار راننده خانم مجرب و حرفه ای در ناوگان تاکسیرانی آریا فعالیت می کنند، شرایط رفاهی مسافران و رانندگان را از مهمترین دغدغه های مدیریتی خود عنوان کرد و تصریح کرد: نوسازی ناوگان تاکسی های شرکت از برنامه های اصلی تاکسی آریا است تا رانندگان حرفه ای ما به بهترین شکل ممکن بتوانند به مسافران خدمات رسانی کنند. تاکسیرانی افق سیر آریا در نظر دارد همچنان حضوری پررنگ در خیابان‌ها داشته و به بهترین شکل ممکن و البته با خدماتی متنوع به مشتریان سرویس دهد.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما