چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰

نگاهی به آخرین شماره ماهنامه «کلاسیک کارز»

یکی از مقاله‌های جالب این شماره «کلاسیک کارز» به یک نسخه از جگوار ای-تایپ سبک‌وزن پرداخته و در آن سایمون کیدستون توضیح می‌دهد

در شماره ماه آوریل «کلاسیک کارز» گزارش مفصلی درباره خودروهای کانورتیبل کلاسیک می‌خوانیم که قیمت آنها در بازار زیر ۱۰ هزار پوند است و شامل خودروهای پورشه ۹۴۴، آلفا اسپایدر، ب‌ام‌و ۳۲۵l، واکسهال VX220، موریس ماینور، سان‌بیم آلپاین،TVR SE و MGB رودستر می‌شوند.

ماهنامه کلاسیک کارز

ماهنامه کلاسیک کارز

در ادامه گزارشی را از رویداد اتواسپرت بیرمنگام مطالعه می‌کنیم که در آن هفت نسخه باقیمانده از لوتوس ۴۹ به نمایش درآمدند. از دیگر خودروهای به نمایش درآمده در این رویداد می‌توان به ویلیام FW06 و FE14، فورد سیه‌را RS500S و دوج ویکتور سیکس اشاره کرد.

یکی دیگر از مقاله‌های جالب این شماره «کلاسیک کارز» به یک نسخه از جگوار ای-تایپ سبک‌وزن پرداخته و در آن سایمون کیدستون توضیح می‌دهد چرا این مدل گران‌قیمت‌ترین ای-تایپ جهان است.

از دیگر مطالب شماره آخر این ماهنامه می‌توان به گزارشی درباره خودروی مزدا کوزمو اشاره کرد که نخستین‌بار در سال ۱۹۶۹ توسط این خودروساز ژاپنی تولید و برای نخستین‌بار در آن طراحی آمریکایی-اروپایی با مهندسی موتورهای روتوری ترکیب شد.

آخرین مقاله «کلاسیک کارز» هم به خرید یک خودروی کلاسیک AC Ace توسط یکی از کارشناسان این مجله اشاره دارد که بیش از چهل سال از آخرین باری که به حرکت درآمده، گذشته است.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما