پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸

نویگیتور ۲۰۱۸ ، تعریفی دوباره برای شاسی بلند لوکس

بازار امروز بی‌‌برو برگرد توسط مدل‌های شاسی‌بلند قبضه شده و لینکلن هم برای عقب نماندن از قافله تصمیم گرفته است مدل جدیدی از شاسی‌بلند خود با نام نویگیتور ۲۰۱۸ را به بازار معرفی کند.

به گزارش اخبار خودرو ، این ماشین که قرار است در نمایشگاه نیویورک رونمایی شود، بیشتر از سایر مدل‌های نویگیتور وعده لوکس بودن را به مشتریانش می‌دهد.

نویگیتور 2018

نویگیتور ۲۰۱۸

از نکات قابل‌توجه در نویگیتور ۲۰۱۸ می‌توان به بدنه آن اشاره کرد که از آلومینیوم سبک ساخته شده و همین تغییر حدود ۹۰ کیلوگرم وزن ماشین را کاهش داده است.

نیروی این ماشین هم از یک موتور V6 مجهز به توربوشارژرهای دوقلو تامین می‌شود که حدود ۴۵۰ اسب‌بخار نیرو تولید می‌کند و در کنار جعبه انتقال قدرت ۱۰ سرعته جدید فورد قرار می‌‌گیرد.

نویگیتور 2018

نویگیتور ۲۰۱۸

کابین نویگیتور هم به‌طور کامل مورد اصلاح قرار گرفته است تا هرچه بیشتر در بازار لوکس قدرت خودنمایی کردن داشته باشد. این ماشین به‌طور استاندارد به‌عنوان خودرویی با سه ردیف صندلی به بازار خواهد آمد.

نویگیتور 2018

نویگیتور ۲۰۱۸

از دیگر مشخصات نویگیتور می‌توان به سیستم‌های گرمایشی سرمایشی صندلی آن اشاره کرد که قابلیت تنظیم در ۳۰ حالت مختلف را دارند.

نویگیتور 2018

نویگیتور ۲۰۱۸

از دیگر ویژگی‌های قابل اشاره آن می‌توان به سیستم اینفومنت SYNC3 فورد و سیستم‌های سرگرمی قابل نصب روی صندلی‌های عقب با نمایشگرهای ۲۰ اینچی اشاره کرد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما