جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
مهمان ویژه نمایشگاه نیویورک

بیابان نوردی حرفه ای با نیسان روگ تریل واریور

نمایشگاه نیویورک شاهد حضور نسخه ویژه ای از نیسان روگ با نام تریل واریور خواهد بود. این کانسپت به جای چرخ به شنی مجهز می‌باشد.

به گزارش اخبار خودرو ، این کانسپت که بر اساس فیس لیفت ۲۰۱۷ نیسان روگ تولید شده دارای ۴ شنی مثلثی شکل می‌باشد که هر کدام ۴۸ اینچ طول، ۳۰ اینچ ارتفاع و ۱۵ اینچ عرض داشته و جایگزین چرخ های و رینگ های متداول شده اند.

نیسان روگ تریل واریور

نیسان روگ تریل واریور

طبیعتا برای نصب این شنی ها نیاز بود تا بازنگری کاملی بر روی قطعات محفظه چرخ و سیستم تعلیق صورت بگیرد. رنگ کرم مایل به قهوه ای، طرح استتار نظامی بخش عقب و پنجره ها و شیشه های چراغ زرد رنگ از جمله ویژگی های این کانسپت می‌باشد.

نیسان روگ تریل واریور

نیسان روگ تریل واریور

همینطور چرخ ها و قطعات شنی به رنگ خاکی درآمده اند. قطعات اضافه شده به نیسان روگ تریل واریور عبارتند از جلوپنجره و گلگیرهای مشکی رنگ، باربند روی سقف، پنل چراغ های LED روی سقف و یک وینچ در جلوی خودرو.

نیسان روگ تریل واریور

نیسان روگ تریل واریور

مایکل بونس، مدیر برنامه ریزی محصولات نیسان در این باره می‌گوید: « نیسان روگ تریل واریور با مجهز شدن به شنی، باربند مخصوص، وینچ و رنگ نظامی خود قرار است ابعاد جدیدی از یک آفرود خانوادگی را تعریف کند.»

وی می‌افزاید: «اگر بخواهید از هیاهوی روزمره به یک جای دنج و دور از دسترس پناه ببرید این خودرو گزینه مناسبی خواهد بود.»

نیسان روگ تریل واریور

نیسان روگ تریل واریور

پیشرانه این کانسپت از نسخه استاندارد به عاریت گرفته شده است. یعنی موتور ۴ سیلندر خطی ۲٫۵ لیتری به قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۱۷۵ فوت پوند که با گیربکس ایکس ترونیک CVT گشتاور را به هر چهار چرخ انتقال می‌دهد.

نیسان روگ تریل واریور

نیسان روگ تریل واریور

سال گذشته و در نمایشگاه ۲۰۱۶ شیکاگو نیز نیسان از مجموع کانسپت وینتر واریور رونمایی کرده بود که شامل مدل های ۲۰۱۶ نیسان روگ، نیسان مورانو و نیسان پتفایندر می‌شد که به شنی مجهز بودند.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مک لارن
    در ارتباط با مطلب : بیابان نوردی حرفه ای با نیسان روگ تریل واریور

    این دیگه چیه نیسان خوشی زده زیردلش خوب تانک میخریم خخخخخخخخ

دیدگاه شما